Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268717"]
Новости

Потап ніжно привітав сина з 13-річчям: фото

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2021.09.06
0
Популярний український репер та продюсер Олексій Потапенко (Потап) відзначає чудову подію - день народження єдиного сина Андрія.

Популярний український репер та продюсер Олексій Потапенко (Потап) відзначає чудову подію — день народження єдиного сина Андрія.

Потап показав сина-підлітка

Джерело: instagram.com/realpotap

Сьогодні Потап щасливо одружений з Настею Каменських. Це вже другий шлюб артиста. Раніше він був у шлюбі з Іриною Горовою, з якою має спільний продюсерський бізнес. Після 15 років спільного життя пара розлучилася, але продовжила працювати разом та виховувати сина Андрія.

Сьогодні, 6 вересня, хлопчик відзначає 13-й день народження. На честь свята Потап в інстаграм поділився милим знімком з іменинником та залишив ніжне привітання.

«13! Son!!! З Днем народження тебе, малюк! Я тебе обожнюю!»,


— підписав він фото, на якому обіймає сина під час відпочинку в басейні.

Потап разом із сином Андрієм

Джерело: instagram.com/realpotap

Прихильники долучилися до привітань у коментарях. Деякі навіть зауважили, що Андрій росте копією мами Ірини.

  • «Син на маму схожий! З днем народження».
  • «Дуже схожий на маму».
  • «З днем народження сина! Бажаю вам донечку з Настею».
  • «Нехай все буде круто!»
Син Потапа

Джерело: instagram.com/gorovaya_irina

До речі, репер мріє мати ще дітей. Раніше він зізнався, що хоче 4 дітей від Насті Каменських.

«Взагалі, ще хочу 4 дітей. Але почнемо з 2. Загалом я хочу 5 дітей. Заради своєї сім’ї я готовий пожертвувати всім, і навіть кар’єрою. Сім’я важливіша. Взагалі, це жіноча штука. Жінка повинна пожертвувати всім, але якщо треба чоловікові пожертвувати — я пожертвую. Якщо постане питання «сім’я або кар’єра, то яка може бути кар’єра, коли йдеться про твою сім’ю»,

– заявив він у програмі «29 питань».

За словами Потапа, вдома він зовсім інша людина. Не такий, як на сцені. Олексій називає себе спокійним, ледачим і дуже добрим чоловіком.

Потап та Настя Каменських

Джерело: instagram.com/gorovaya_irina

Варто зазначити, що в одному із попередніх інтерв’ю Настя Каменських зізналась, що не має жодних стосунків з колишньою дружиною Потапа, а от з його сином спількується добре.

«Він дуже творчий хлопчик, дуже схожий на Льошу. Такий, теж, вигадує. У нас є така окрема будівля, студія. І мінікінотеатр. І, звичайно, на цьому кінотеатрі чудово можна грати у відеоігри. І там що вихідних рубляться Льоша зі своїм сином. У нас чудові стосунки, ми бачимося. Він приїздить до нас у гості постійно, з ночівлею»,

— розповіла вона YouTube-каналу DOROTYE.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты