[artlabel id="64027"]
Новости

Поспiшайте вiдвiдати книжкову виставку «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2015»

Old date:
Current date: 2018.10.20
New date: 2015.02.12
0
Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе  книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2015», яка відбудеться 19-22 лют
книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2015» - фото

книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2015»

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе  книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2015», яка відбудеться 19-22 лютого 2015 року  в ДП «Український Дім» за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками книжкової продукції, випущеної вітчизняними видавництвами. На виставці буде широко представлено  художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Програма виставки передбачає презентації нових видань від відомих видавництв, дитячих книжок, шкільної та навчальної літератури,.

Відвідувачів зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.

Не пропустіть яскраве свято книги!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Статьи по теме:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: