Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267317"]
Новости

Оля Полякова різко відповіла на образу Валерія Меладзе: подробиці скандалу

Old date:
Current date: 2022.06.27
New date: 2021.07.07
0
Українська співачка Оля Полякова зчепилася з російським артистом після його інтерв'ю Ксенії Собчак. Виконавець заявив, що вважає О

Українська співачка Оля Полякова зчепилася з російським артистом після його інтерв’ю Ксенії Собчак. Виконавець заявив, що вважає Олю фріком у купальнику та в короні. Реакція зіркової матісі не змусила себе чекати.

Оля Полякова та Валерій Меладзе

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Здається, між співачкою та братами Меладзе розгорнулася справжня ворожнеча. В нещодавньому інтерв’ю Валерій у відповідь на питання про ставлення до українки назвав її «фріком, а не виконавицею». Мовчати зірка не стала. Натомість вона записала відеозвернення, у якому різко відповіла на приниження з боку співака.
Нагадаємо, раніше продюсер Констянтин Меладзе опинився в центрі секс-скандалу. Декілька співачок, серед яких й Оля, звинуватили його в домаганнях. Після цього Валерій Меладзе в одному з інтерв’ю заступився за брата, назвавши подібні висказування способом привернути увагу.

Так, у відеозвернені Оля емоційно відповіла на випад Валерія, згадавши слова Ані Лорак, з яких розпочався скандал. На думку Полякової, її колегу так зацькювали, що згодом вона відмовилася від своїх слів про те, що продюсер пропонував їй інтим в обмін на просування у кар’єрі.


Оля Полякова

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

«Ви назвали мене фріком, а не виконавицею. А як мені назвати того, хто під виглядом сильного, мужнього, серйозного чоловіка, який, наскільки я розумію, є громадянином Росії, всі ці роки не може знайти в собі сил, мужності та шляхетності сказати, що думає про те, що відбувається в країні, де він багато років жив, навчався і тепер хоче виступати та заробляти гроші?

Ви не можете визнати того, що насправді було, а вважаєте за краще захищати свого брата і, напевно, себе, ображаючи інших жінок. Можливо, вас назвати легкодухим, лицеміром? ви порівняли мене з Сергієм Звєрєвим. А я порівнюю вас з класичним, майже академічним персонажем Фігаро, який і тут, і там. Він на вигляд лише такий великий, а насправді – не дуже»,


– зазначила Оля.

У своєму зверненні Полякова також поставила Валерію кілька гострих питань, наголосивши, що йому давно пора визначитися з громадянською позицією.

«Коли ми почуємо від благородного грузина, чоловіка, який приїхав в Україну виступати перед українцями, якого шокує вигляд жінки в купальнику, хоча б щось про анексію Криму та агресію Росії на Донбасі? Вас це ніяк не шокувало? Ви давно дуже розмито сказали, що хтось розпалив цей конфлікт. То хто це зробив? Ви вже за 8 років визначилися?»,


— зазначила Полякова.

Дивись більше у відеоролику, а також ділись власними поглядами на ситуацію у коментарях.

 


Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Оля Полякова (@polyakovamusic)
Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x