Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275436"]
Новости

На честь Дня народження: MamaRika вперше показала обличчя однорічного сина

0
Співачка MamaRika (справжнє ім'я - Настя Кочетова) та, комік Сергій Середа, сьогодні, 2 серпня, святкують перший день народження сина.

Співачка MamaRika (справжнє ім’я — Настя Кочетова) та, комік Сергій Середа, сьогодні, 2 серпня, святкують перший день народження сина.

MamaRika вперше показала обличчя однорічного сина

Джерело: [email protected]_official

Зіркові батьки раніше не показувала широкому загалові личко свого первістка Давіда. Але на честь дня народження пішли навіть далі та завели синові власну сторінку в Instagram.

«Сьогодні Давіду виповнився рік! Тут такі справи: на днюху наш дорослий мужичок попросив свій власний акаунт в інсті. Тому підписуйтесь і надсилайте вітання красунчику. Пацан серйозно настроєний і обіцяє крутий контент», — написала MamaRika у своєму дописі.

MamaRika вперше показала обличчя однорічного сина

Джерело: [email protected]_official

MamaRika опублікувала в Instagram знімок усміхненого малюка з його першої фотосесії, друге фото з’явилося вже на особистій сторінці хлопчика.


«Прохання нюдси в дірект не присилати, Мамка ревнує», — пожартувала зіркова матуся.

MamaRika вперше показала обличчя однорічного сина

Джерело: [email protected]_official

«Привіт, я Давід!😜 Сьогодні мені 1 рік!🎂 Вітайте мене в коментах, а я пішов пилити вам крутий контент😎»

Нагадаємо, MamaRika та Сергій Середа таємно одружилися у березні 2020 року в Таїланді. Вагітність пара також намагалася приховувати, але коли особливий стан вже було не приховати – Настя та Сергій вирішили поділитися радісною новиною в соціальних мережах. Ім’я малюка пара розкрила теж не одразу, а лише після його хрещення.

Співачка та її чоловік мріють подарувати Давіду брата чи сестричку, всиновивши дитину, якій потрібна сім’я.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты