Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269293"]
Новости

MamaRika та Сергій Середа охрестили сина та назвали його ім’я

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.27
0
Українська співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) та ведучий Сергій Середа нарешті розсекретили ім'я свого первістка. Дізнайтеся, як с

Українська співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) та ведучий Сергій Середа нарешті розсекретили ім’я свого первістка. Дізнайтеся, як саме пара назвала малюка.

Як MamaRika та Сергій Середа назвали сина

Джерело: instagram.com/mamarika_official

На початку серпня MamaRika та Сергій Середа вперше стали батьками. У пари народився син, ім’я якого вони не розкривали досі. Натомість вони радували підписників подробицями батьківства. Так, співачка ділилася деталями пологів та повернення у форму, милими фото з малюком та чоловіком.

А днями подружжя нарешті охрестило сина та повідомило його ім’я. Як зізнались зіркові батьки в інтерв’ю програмі «Слава+», вони назвали хлопчика Давідом. Це єдиний варіант, який сподобався як Анастасії, так і Сергію.

MamaRika та Сергій Середа на хрестинах сина

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Однак обличчя первістка пара поки показувати не поспішає. MamaRika каже, що таким чином вони з чоловіком намагаються оберігати хлопчика.


«Ми вирішили трішки побути параноїками. Тому дайте нам можливість побути забобонними. Можливо, як буде сину пів року, ми покажемо його обличчя»,

— зізналася артистка.

Хрестини проходили в блакитно-білих тонах. Після події подружжя влаштувало святкування з різними закусками та стравами. Як пояснив Середа в інстаграм, для нього було дуже важливо охрестити сина:

«Цілком можливо, що якась частина з вас не вірить в Бога і вищі сили, це ваше право, я поважаю позицію кожної людини! Але от особисто для мене було важливо охрестити нашого сина і тим самим дати йому додатковий духовний, незримий захист!»

Хрестини зіркових дітей

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Як Анастасія Кочетова та Сергій Середа хрестили сина

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Насамкінець Сергій зізнався сину в любові та привітав з хрещенням. Також чоловік зазначив, що правильно писати та вимовляти ім’я хлопчика на всіх мовах через «і» — Давід.

«Сьогодні був особливий день для всієї нашої сім’ї! Сльози на очах, усвідомлюючи, як нам із тобою повезло, синочок. Нехай Господь тебе оберігає, дарує легкий шлях, а твої вірні ангели завжди будуть поряд, наш Давід!»

— прокоментувала хрестини зіркова матуся.

MamaRika та Сергій Середа показали хрестини сина

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Нагадаємо, для народження первістка MamaRika та Сергій Середа обрали приватний пологовий будинок в Києві. При цьому подружжя проживає в Одесі.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты