Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268005"]
Новости

MamaRika розповіла, як пройшли її передчасні пологи

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2021.08.05
0
Співачка MamaRika нещодавно вперше стала мамою. Одразу показувати сина та розкровити його ім'я артистка не стала. Лише через кілька дні

Співачка MamaRika нещодавно вперше стала мамою. Одразу показувати сина та розкровити його ім’я артистка не стала. Лише через кілька днів після народження малюка новоспечена матуся вирішила поділитися першими подробицями пологів. Як виявлося, співачці довелося робити кесарів розтин.
Кілька днів тому, 2 серпня, співачка MamaRika та ведучий Сергій Середа вперше стали батьками. Як зізналась зірка у своєму блозі в інстаграм, спочатку пологи були заплановані на 10 серпня. Однак після планового огляду у лікаря було прийняте рішення залишитися у пологовому будинку. І вже вночі у співачки почалися перейми.

«Ну на всякий — це не значить народжувати, подумали ми, і покірно розбили лагер. Вже вночі я відчула, що у мене тягне живіт (тренувальних схваток у мене не було жодного разу або ж вони були непомітні), тому це відчуття було новим для Мамки. Будучи під контролем лікаря, під ранок, ми таки зрозуміли — почалося»,


— ділиться враженнями новоспечена матуся.

MamaRika

instagram.com/mamarika_official

Для MamaRika ці події були дуже хвилюючими, оскільки вона раніше ніколи не лежала в лікарні. Втім, лікарі були гарні, тому все пройшло нормально, хоча й довелося робити кесарів розтин.


«Чи варто говорити, що я ніколи навіть не лежала в лікарні за все життя, тому було страшнувато. Кароч, я що йожик в тумані, сліпо довірилася супербригаді лікарів. І недаремно, бо в конкретний момент було прийнято рішення робити кесарів розтин…»


MamaRika про пологи

instagram.com/mamarika_official

За словами артистки, нині вона почувається добре. З ліжка вона встала ще в день операції, бо «так легше буде заживати». До речі, пара довго думала про партнерські пологи, але врешті вирішила відмовитися від цієї ідеї. MamaRika сама не хотіла, щоб чоловік був присутній в момент піку, тому він підтримував її за дверима, а потім прийшов на перерізання пуповини.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x