Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269000"]
Новости

MamaRika розповіла, як повертається у форму після пологів

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.17
0
Вже 1,5 місяця співачка MamaRika виконує роль мами. За цей час вона не лише встигла звикнути до материнства, а й повернулася у форму. Диві

Вже 1,5 місяця співачка MamaRika виконує роль мами. За цей час вона не лише встигла звикнути до материнства, а й повернулася у форму. Дивіться, як сьогодні виглядає зірка.

Як MamaRika повертається у форму після пологів

Джерело: іnstagram.com/mamarika_official

В інстаграм Анастасія Кочетова, яка відома під псевдонімом MamaRika, вперше після пологів показала фігуру в купальнику та поділилася секретами схуднення. На знімках новоспечена матуся позує у чорному роздільному купальнику біля басейну. Це вперше після кесарів розтину лікарі дозволили їй купатися.

«Рівно 1,5 місяці після пологів. Нарешті лікарі дали добро залізти в басік (все ж таки після операції), і я усвідомила, що таки влізла у свій найменший купальник. Щоденні процедури, які я роблю САМА, без масажистів і т.д. дають результат. На спорт теж благословили — планую поступово вриватись».

MamaRika фото

Джерело: instagram.com/mamarika_official

MamaRika через 1,5 місяці після пологів

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Артистка не приховує: є над чим працювати. Вона вважає, що її тіло не повернулося в свою ідеальну форму. Планує займатися спортом, аби пришвидшити результати, а поки радіє тим ефектам, яких вдалося досягти самостійно.


«По-чєсноку, кілька зайвих кг ще гуляють, а точніше цілих 4. Але на даний момент я собою задоволена, далі — більше»,

— зазначила молода мама у дописі.

А от підписникам фігура Анастасії сподобалась. Всі почали запитувати, як зірці вдалося так швидко прийти у форму. В історіях співачка розповіла, що робить собі масаж перед душем. Порекомендувала 7-10 хв масажувати проблемні зони сухою щіткою.

«Масаж щіткою треба чергувати зі спеціальним масажером. Бажано використовувати крем або масло для тіла»,

— зазначила артистка.

MamaRika про схуднення після пологів

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Також MamaRika радить приймати контрастний душ, використовувати крем від розтягнень, нефритовий ролер і, звісно, робити масаж обличчя. Насамкінець не зайвим буде вдягати бандаж, щоб прибрати животик. Зіркова матуся носить його весь день, а знімає лише вночі. І, звісно, найголовніша порада — намагатися правильно харчуватися та пити багато води.

«Я розумію, що страшенно хочеться їсти. Я вживаю солодке лише в першій половині дня. Також п’ю багато рідини та вживаю вітаміни. Намагаюся правильно харчуватися»,

— поділилась своїми секретами схуднення співачка.

Нагадаємо, MamaRika та Сергій Середа вперше стали батьками 2 серпня. У пари народився син вагою 3,500 кг та зростом у 55 см.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты