Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268195"]
Новости

MamaRika розповіла, скільки коштували її пологи

Old date:
Current date: 2022.06.29
New date: 2021.08.17
0
Співачка MamaRika на початку серпня вперше стала мамою. Народжувала артистка в приватному пологовому будинку Києва. Вона вважає, що ці

Співачка MamaRika на початку серпня вперше стала мамою. Народжувала артистка в приватному пологовому будинку Києва. Вона вважає, що ціни в ньому доступні кожному.

MamaRika про витрати на пологи

instagram.com/mamarika_official

Багато підписників скептично відреагували на роздуми новоспеченої матусі про ціни на пологи, адже вказана нею сума не маленька. Втім, сама MamaRika вважає її досить «лояльною». Про це вона розповіла в сторіс інстаграм.
«Народ, у нас був пакет комфорт, і палата стандарт плюс»,

— розповіла MamaRika.


За даними прайсу пологового будинку, артистка заплатила за пакет послуг понад 43 тисячи гривень. Таку суму MamaRika вважає «максимально лояльною та доступною для всіх». Звісно, з цим твердження погоджуються не всі.

Дійсно, не кожні майбутні батьки здатні витратити такі гроші на свій комфорт. Втім, якщо закохані планують завести дитину і хочуть привести її у світ саме з такими зручностями, то можна спробувати відкласти кошти завчасно.


MamaRika

instagram.com/mamarika_official

Як відомо, виконавиці робили кесарів розтин. Сьогодні вона почувається прекрасно і не скаржиться на біль. В інстаграм новоспечена мама детально розповідає про пологи. Так, в нещодавній публікації вона поділилася переживаннями через операцію.

«Так склалося, шо більшість моїх подруг та знайомих, як і я, народжували шляхом кесаревого розтину (у кожної своя причина та обставини). І наслухавшись жахіть, як важко відходити після операції, звичайно, було страшно. Та уявіть моє здивування, коли я пережила цей досвід зовсім з іншої сторони та іншими відчуттями.

Вже в той самий вечір після процедури я спокійно ходила по палаті, а на наступний день взяла сина на руки, та відмовилася від обезболювання. Не знаю, від чого це залежить — від твого морально-бойового духу, від больового порогу та вміння терпіти, та я однозначно була вражена лайтовістю відходняків. Одне я знаю точно — 90% успіху було за нашим лікарем! Ну і красавчик-анестезіолог, схожий на Кіану Рівза, який нашаманив так, що Мамка була в комфорті…»


— поділилася враженнями зірками.


MamaRika про пологи

instagram.com/mamarika_official

Нагадаємо, 2 серпня MamaRika та Сергій Середа вперше стали батьками. У пари народився син, ім’я якого вони ще не розкрили.


А як проходили ваші пологи?Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x