Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="198174"]
Новости

Лилия Ребрик поделилась красивой осенней фотосессией с дочерьми

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2018.10.19
0
Актриса и ведущая Лилия Ребрик прекрасно провела последние теплые дни осени и поделилась красивыми фото. Как написала сама Лил

Актриса и ведущая Лилия Ребрик прекрасно провела последние теплые дни осени и поделилась красивыми фото.

Источник: instagram @andrii_dykyi

Как написала сама Лилия, с фотографом Андреем Галинским она встретилась случайно, во время прогулки с дочками в парке. Результатом стала красивейшая осенняя фотосессия, несколько кадров из которой Ребрик опубликовала в Инстаграме.

Источник: instagram @liliia.rebrik

Коли несподівана зустріч з @galand13 перетворюється на осінню фотосесію?! Неймовірна осінь???! Гуляти, гуляти й дихати!!! Обов’язково!

Источник: instagram @liliia.rebrik

Неможливо красива осінь… Ловіть порцію позитиву та яскравих фарб від дівочого складу Дикої сімейки?. (поки тато на роботі @andrii_dykyi ❤️❤️❤️❤️)


Источник: instagram @liliia.rebrik

Дивлюся на старшеньку дочку й думку гадаю: «в кого це вона така модна?»??? #мамаідоця #найкращіподружки Мамочки дівчаток, Вам теж доці розказують, що вдягати, що зараз в тренді? Вам це подобається? Бо мені дуже?. Тепер так просто з хати не вийдеш, все під контролем?

Источник: instagram @liliia.rebrik

Такі миті — неповторні. Неповторна осінь! Неповторні ми!

Поделилась Лилия Ребрик, мама двух дочек, своими соображениями о воспитании детей и отношениях между мамой и дочкой.

Источник: instagram @liliia.rebrik

Ви дуже часто запитуєте мене про виховання дітей… Хочу підняти питання стосунків між мамою та дочкою. Мама- це друг? Чи Мама- це Мама? Як вважаєте ким мама повинна бути своїй дитині? В першу чергу звичайно ж хочеться бути своїй дитині другом — це довіра, теплі стосунки, схожі погляди на життя. Але при цьому мама має бути авторитетом, носієм сімейних цінностей, нести відповідальність за свою дитину. І це ще не все. При цьому всьому примудритися не звалювати все на свої плечі, а й давати дитині відчуття самостійності, дорослості й свободи. Це те, що мені здається ідеальним балансом у стосунках між мамою й дочкою. Це те, що мене постійно бентежить. Це те, чого б я прагнула в наших з дочками стосунках. Завжди мучить питання, чи правильно ми виховуємо своїх дітей. Я ж не одна така? Правда? Ми всі хочемо бути для своїх дітей найкращими. Як це зробити? Діані зараз шість років- перехідний вік, і дуже хочеться бути для нею прикладом. Не виховувати, а саме бути прикладом. Дівчатка завжди спостерігають за поведінкою мами, а потім копіюють її жести, стиль і манеру спілкування, інтонації, вчинки. Тому бути подругою — так, звичайно, але при цьому бути ще й авторитетом! Мама все одно старша як мінімум вдвічі. А діти мають поважати старших. Тому не потрібно урівнювати дітей і батьків. Якою б ви не були подругою — все одно ви повинні залишитися мудрою мамою. Справедливою, строгою, доглянутою, сучасною, ЩАСЛИВОЮ і ЗАДОВОЛЕНОЮ. Щось мене сьогодні на філософію потягнуло… Але це те, чим зараз зайняті моя голова й серце.

6-летняя школьница Диана растет девочкой открытой и совершенно не стесняется камеры. Еще одна невероятная фотосессия маленькой фотомодели, сделанная детским фотографом киевлянкой Мариной Яновой.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

…коли фото — як картинка. Дякую @maryartfoto ??. Тут все гармонійно… Чомусь згадала, як тільки народилася Діана, ми з нею гуляли тут, в цьому парку… Знайомилися з лебедями, милувалися, гуркотіли. А зараз- сидить Діана така вже красуня, майже доросла, позує, фотографується. (До речі сама домовлялася про фотосесію, сама підбирала собі речі…). Така маленька, але така доросла… Наша з @andrii_dykyi дівчинка, наше кохання…❤️❤️❤️❤️


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты