Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272596"]
Новости

Кайлі Дженнер народила другу дитину: стать та фото

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.02.07
0
Тиждень розпочався з приємних новин! Зірка реаліті-шоу та бізнесвумен Кайлі Дженнер та репер Тревіс Скотт стали батьками вдруге.

Тиждень розпочався з приємних новин! Зірка реаліті-шоу та бізнесвумен Кайлі Дженнер та репер Тревіс Скотт стали батьками вдруге.

Джерело: instagram.com/kyliejenner

Радісну новину Дженнер повідомила у своєму особистому профілі в інстаграм. Вона опублікувала зворушливе чорно-біле фото, на якому її донька тримає за пальчик новонародженого малюка. У підписі до публікації Кайлі залишила дату народження дитини — 2.02.22 та емодзі у формі синього серця, чим натякнула, що у неї народився хлопчик.

Кого народила Кайлі Дженнер

Джерело: instagram.com/kyliejenner

Шанувальники та близькі друзі пари почали вітати їх із поповненням у сім’ї:

  • «Вітаю, Кайлі! Я так тішуся за тебе»,
  • «Прекрасна мама і прекрасне маля»,
  • «Ми любимо тебе, мале. Вітаємо»
  • «Не дочекаюся зустрічі з крихітним ангелом»,
  • «Ого! 2/2/22! Посланий небесами! Вітаю».
Кайлі Дженнер та Тревіс Скотт

Джерело: instagram.com/kyliejenner

Ще в серпні стало відомо, що Кайлі Дженнер чекає на другу дитину. Тоді вперше з’явилися чутки від інсайдерів про вагітність зірки. При цьому шанувальники давно підозрювали, що Дженнер знаходиться при надії. Пізніше вона сама підтвердила новини, опублікувавши серію знімків з округлим животиком.


Вагітна Кайлі Дженнер

Джерело: instagram.com/kyliejenner

Варто зазначити, що свою першу вагітність Кайлі приховувала до моменту пологів, які відбулися 1 лютого 2018 року. Лише після появи дочки Стормі вона розповіла про поповнення в сім’ї.

«Мені шкода, що ви залишалися у незнанні і змушені були робити припущення. Я розумію, що ви звикли до того, що я розповідаю вам усі подробиці свого життя. Але моя вагітність стала для мене подією, яку я не хотіла робити надбанням громадськості», — пояснила свою таємничість тоді зіркова мама.

З репером Тревісом Скоттом зірка зустрічається вже чотири роки. При цьому кохані неодноразово розлучалися. У жовтні 2019 року вони розірвали стосунки, але залишилися друзями заради спільної доньки. Згодом вони знову зійшлися і тепер привітали ще одну дитину. Як зіркові батьки назвали малюка, поки що не відомо.

Кайлі Дженнер

Джерело: instagram.com/kyliejenner

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты