Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270210"]
Новости

Дружина Дмитра Монатіка показала підрослих синів на Кіпрі

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.02
0
Продюсерка Ірина Монатік, яка також відома як дружина співака MONATIK, поділилася новими сімейними кадрами. Дивись, як зіркова родина

Продюсерка Ірина Монатік, яка також відома як дружина співака MONATIK, поділилася новими сімейними кадрами. Дивись, як зіркова родина відпочиває на Кіпрі.

Дружина Дмитра Монатіка показала підрослих синів

Джерело: instagram.com/irinamonatik

Дмитро та Ірина разом виховують двох синів — Платона і Данила. Довгий час пара приховувала обличчя дітей. Лише в квітні цього року вони вперше показали, як виглядають їх сини. Відтоді пара радо ділиться фотографіями з хлопчиками.
Так, нещодавно сімейство відправилося у відпустку на Кіпр. Звісно, там вони зробили чимало яскравих фото та відео, якими тепер активно діляться в соцмережах. В інстаграм Ірина показала підрослих Платона та Данила, які дуже схожі на свого зіркового тата.

Дмитро Монатік діти

Джерело: instagram.com/irinamonatik

Діти Дмитра Монатіка

Джерело: instagram.com/irinamonatik

Підписники залишились у захваті від нових кадрів зіркової родини. У коментарях вони залишили сотні приємних слів. Багатьом здається, що хлопчики найбільше схожі на Дмитра. А що думаєте ви?


«Ну які ж вони чарівні», «А хлопчики всі в тата», «Які у вас круті діти», «Маленькі Монатіки», «Класнючі».

Дмитро Монатік пісні

Джерело: instagram.com/irinamonatik

Нагадаємо, на початку жовтня Дмитро та Ірина відсвяткували день народження старшого сина Данила — йому виповнилося 6 років. На честь свята артист розмістив чуттєве відео та звернувся до іменинника:


«Тоді, під час твого 4-річного інтерв’ю, ти сказав слова, які я переслуховую, коли дуже важко… Так буває. Часто… Розумію, відео надто особисте, але сьогодні хочу поділитися цим моментом, пообіцяти тобі і собі зробити все, що в моїх силах, щоб ти ніколи не хотів забрати ці слова назад, щоб тобі ніколи не було за них соромно. Щоб будучи в моєму сьогоднішньому віці, твій син відповів тобі також, а дочка щоб сказала, що шукає кохання, такого ж доблесного чоловіка, як її батько»,


— підписав відео зірковий тато.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x