Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272468"]
Новости

Дмитро Монатік показав, як відпочиває з дітьми на Мальдівах

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.02.01
0
Популярний співак Дмитро Монатік поділився новими сімейними світлинами. Після масштабного туру по США MONATIK вирішив відновити

Популярний співак Дмитро Монатік поділився новими сімейними світлинами.

Дмитро Монатік

Джерело: instagram.com/monatik_official

Після масштабного туру по США MONATIK вирішив відновити сили на Мальдівах. На тропічний острів артист вирушив разом з дружиною Іриною та синами Данилом і Платоном.

Дмитро рідко публікує фотографії з дітьми та коханою, але під час відпустки порушив традицію. Судячи зі знімків, родина проводить відпустку, насолоджуючись прогулянками пішки, пляжним відпочинком та купаннями в океані.

Джерело: instagram.com/monatik_official

Дмитро Монатік з дружиною та дітьми

Джерело: instagram.com/monatik_official

А от вечори вони проводять за спілкуванням. Зупинилася зіркова родина на одній із вілл курортного комплексу JOALI Maldives.


Дмитро Монатік та Ірина Монатік з синами

Джерело: instagram.com/monatik_official

«Земля из под ног…
Да Вот оно счастье!
Я раньше не мог так.
Прощался со страстью…

Глаза в океан…», — поділився емоціями від відпочинку Дмитро.

Дружина співака теж радує підписників яскравими фото з відпустку. У дописах вона також ділиться думками про життя:

«Життя прекрасне, насамперед тому, що ми живі. І щодня на нас дивляться діти з широко розплющеними очима, повторюючи кожен жест і кожен крок. І саме їм важливо ввести в голову, що все обов’язково буде добре, і життя прекрасне, попри все!»

Ірина Монатік про відпустку на Мальдівах

Джерело: instagram.com/irinamonatik

У коментарях пару підтримали не лише прихильники, а й зіркові друзі. Наталка Денисенко, Леся Нікітюк та Ірина Горова залишили теплі слова та побажання.

«Всі смайли миру вам», — написала Леся Нікітюк; «Боже, яка істинна краса і любов», — відреагувала Наталка Денисенко; «Це бездоганна картина! Мрія! Обожнюю вас! Неповторні», «Чудова сім’я! Щастя безмежного вам» — поділилася підписники.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты