Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273323"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Девід Бекхем показав, в яких умовах живуть породіллі у Харкові

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.03.21
0
Британський футболіст та модель Девід Бекхем віддав свій інстаграм харківській лікарці, щоб показати правду про Україну. Недо

Британський футболіст та модель Девід Бекхем віддав свій інстаграм харківській лікарці, щоб показати правду про Україну.

Девід Бекхем показав, як в умовах війни працює пологовий будинок у Харкові

Джерело: instagram.com/davidbeckham

Недолуга російська армія за 25 днів війни показала, що може воювати лише з адміністративними будівлями, дитячими садками та школами. Окупанти атакують ракетами та бомбами, вбиваючи жінок та дітей. У цих людей немає нічого святого, і весь світ про це знає.

На захист України встали відомі зарубіжні знаменитості — вони розповідають правду про страшні події в нашій державі і збирають фінансову допомогу для постраждалих від російської агресії. Так, нещодавно відомий футболіст Девід Бекхем віддав свою сторінку  в інстаграм, на яку підписано 71,6 мільйонів людей, керівниці Харьківського перинатального центру Кондратовій Ірині Юріївні.

«Сьогодні я надав свою соцмережу Ірині, яка завідує перинатальним центром у Харкові, Україна, де вона допомагає матерям народжувати. У сторіз можна дізнатися більше про дивовижну роботу, яку робить Ірина та інші медичні працівники для порятунку життів в Україні», — повідомив Бекхем.


Ірина Юріївна показала, як працює лікарня, як живуть вагітні та породіллі в умовах війни. У перші дні агресії медики перемістили всіх майбутніх та новоспечених матусь з малюками у підвал. Втім, деяким діткам довелося лишитися безпосередньо в лікарні, оскільки вони підключені до кисневого обладнання.

«Це були жахливі три години, які ми провели разом. На жаль, немовлят, які перебувають у реанімації, ми не можемо забрати в підвал, тому що вони залежать від роботи спеціального медобладнання. Перші дні були найважчими. Треба було навчитися працювати під час бомбардувань та авіаударів», — розповіла Ірина.

Війна у Харкові

Джерело: instagram.com/davidbeckham

Окрім фотографій підвалу та лікарні, лікарка також показала медичне кисневе обладнання, яке подарувала міжнародна організація ЮНІСЕФ, послом якої виступає Бекхем.

Джерело: instagram.com/davidbeckham

Нагадаємо, раніше британський футболіст разом зі своєю дружиною Вікторією Бекхем пожертвували дітям України 1,3 млн доларів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от David Beckham (@davidbeckham)Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты