Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="278184"]
Новости

Через три місяці після народження сина: співачка MARIETTA представляє новий трек

0
Співачка MARIETTA, яка вперше стала мамою під час війни, повертається у музичний простір з прем‘єрою «Чекатиму». Натхненна та сповнена

Співачка MARIETTA, яка вперше стала мамою під час війни, повертається у музичний простір з прем‘єрою «Чекатиму». Натхненна та сповнена сил артистка, присвячує свою пісню  всім українцям, яких наразі розлучила війна: з вірою у перемогу і силу кохання.

MARIETTA

«Мій трек «Чекатиму» про надію… Про надію, що війна зовсім скоро закінчиться,  і всі, хто зараз захищає нашу Україну, повернуться живими і здоровими до своїх рідних.  Я співаю для них, і кожним словом посилаю у простір це бажання», — коментує MARIETTA. 

У кліпі артистка показала реальні відео історії українців під час війни. У кадрі також з‘являються особисті речі чоловіка співачки — військова куртка та гітара.  Нагадаємо, що Олександр з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну вступив у ТРО, і сьогодні надалі продовжує перебувати на службі в обороні Києва. 


За словами співачки,  пісня «Чекатиму» — є весняним натхненням, з надією на тепле та мирне майбутнє України поряд з близькими та рідними.

«Я знаю, як це — чекати на коханого. Протягом перших місяців, коли тривала активна оборона Києва і області, я щосекунди чекала новин від коханого, переживала, молилася за нього. Ця пісня народжувалася дуже важко. Було складно передати всі емоції і почуття. В ній багато  музичних  фарб. Таких собі напівтонів. Все це створює особливу атмосферу. В ній весна, повітря, кохання і віра звучать разом у кожному звуці!».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Метки:
MARIETTA
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты