Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267645"]
Новости

Анатолій Анатоліч утретє став батьком: як назвали сина

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2021.07.20
0
Відомий телеведучий Анатолій Анатоліч повідомив приємну новину – він став багатодітним татом. Розповідаємо подробиці. Ще в лю

Відомий телеведучий Анатолій Анатоліч повідомив приємну новину – він став багатодітним татом. Розповідаємо подробиці.

Анатолій Анатоліч утретє став батьком

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Ще в лютому Анатолій та його дружина Юлія повідомили, що знову стануть батьками. Згодом пара в прямому ефірі під час програми «Ранок з Україною» дізналися стать дитини – це син.
Нарешті подружжя привітало хлопчика. Як повідомив Анатоліч в інстаграм, 20 липня, о 13.13 у них народився син, якого назвали Ніл!

«Красивий, хороший, сподіваюся – розумний і з гарним почуттям гумору. Я вперше був на пологах, і це неймовірно складно, прекрасно, важко, фантастично і ще купа інших епітетів»,


– написав ведучий.

Свої теплі слова радості він закріпив милим фото з пологового будинку, на якому позує поруч дружини з немовлям на руках.


Анатолій Анатоліч

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Також Анатоліч зізнався прихильникам, що вперше був присутнім на пологах. За його словами, це водночас неймовірно складно і прекрасно.

«Важко, фантастично і ще купа інших епітетів. Юла, ти така сильна! Я підозрював, але тепер знаю точно. Про те, яка ти ще, я постійно тобі нагадую, а ось сьогодні остаточно переконався ще й в цьому. Спасибі партнерським пологам»,

— зазначив зірковий татусь.


Дружина ведучого Юлія Бойко, яка раніше назвала відмінності у виношуванні доньок та сина, теж поділилася відповідним знімком. Однак у своєму дописі вона ще й пояснила вибір незвичного імені для хлопчика.

«Ми довго думали, як назвати сина, і вибрали ім’я, яке повністю відображає внутрішній світ нашої сім’ї. Ми обирали коротке міжнародне ім’я, сильне, з прекрасним значенням і характеристиками. І важливо, щоб у ньому була буква «Л», як у кожного з нас. Ім’я означає «чемпіон». І коли ми побачили сина, переконалися, що інакше його назвати просто не можна»,

– зізналася дружина ведучого.


Анатолій Анатоліч діти

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Нагадаємо, Анатолій Анатоліч та Юлія Бойко одружилися у 2010 році. Пара також виховує двох доньок — Алісу і Лоліту.


Вітаємо подружжя з поповненням в родині!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x