Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267672"]
Новости

Анатолій Анатоліч показав сина та відверто розповів про батьківство

Old date:
Current date: 2022.06.27
New date: 2021.07.21
0
Анатолій Анатоліч напередодні став багатодітним батьком. Дружина ведучого народила йому сина, якого назвали Нілом. Поява хлопчика

Анатолій Анатоліч напередодні став багатодітним батьком. Дружина ведучого народила йому сина, якого назвали Нілом. Поява хлопчика на світ змусила зіркового тата замислитись про батьківство.

Анатолій Анатоліч про батьківство

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Відомий український телеведучий зараз насолоджується моментами батьківства з новонародженим сином. Також у Анатолія та його дружини Юлії є дві чудових донечки. Поповнення в родині викликало приємні почуття у пари та водночас деякі страхи.
Так, у своєму блозі в інстаграм Анатоліч поділився кількома новими світлинами з новонародженим Нілом та відерто розповів про роль батька в житті дитини. В першу чергу він згадав свого тата, якого втратив ще в дитинстві.

Анатолій Анатоліч

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

«Мого тата не стало, коли мені було два з половиною. Він не був святим. Але він був моїм батьком. За розповідями моєї мами, він зник на якийсь період після мого народження, та й в пологовий будинок він приходив один раз і не в кращому стані. Але десь через рік після моєї появи, він змінився, перестав вживати і перетворився в зразкового батька сімейства.


На жаль це тривало недовго. Він загинув у бійці взимку 86-го року. Він отримав кілька ножових поранень від свого друга дитинства, з яким свого часу займався нехорошими справами. І через роки вони з’ясовували свої стосунки в такому вигляді. Тому я не пам’ятаю свого батька. Я бачив його лише на фото. Спогади не залишилися в пам’яті. Як він виглядав, як говорив, був веселим, або серйозним

Знаю, що він був душею компанії, і всі його любили. І ще він був дуже популярний у дівчат, красень. Ну хоч чимось я в нього:)»


— пригадав ведучий.

Про погане Анатолій говорити не став. Лише зауважив, що залежності — це страшно. Саме тому він повністю «незалежний», тобто не має шкідливих звичок. Народження сина змусило ведучого замислитися, яким же батьком він буде для хлопчика, адже свого не знав.


«Звичайно, я переживаю, яким татом я буду для нього. Я мрію піти з ним на футбол, або покататися на скейтах. Чи хочу я бути кращим татом, ніж був мій? Запитав би мене зараз будь-який психолог. Ні, я не думаю про це. Намагаюся не думати. Себе як тата я вже знаю. Я гідний тато, ну вже дуже стараюся їм бути»,

— вважає ведучий.


Насамкінець він додав, що хоче бути таким батьком, яким пишатиметься його син, і якого не потрібно буде згадувати по фото. Цього Анатоліч бажає всім татам.


Важко не погодитися зі словами ведучого! А що думаєте ви?


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x