Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272820"]
Новости

51-річна Наомі Кемпбелл вперше показала обличчя доньки

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.02.16
0
Відома модель Наомі Кемпбел нарешті познайомила світ зі своєю донечкою. Зірка знялась у модній фотосесії для журналу та розвіяла ч

Відома модель Наомі Кемпбел нарешті познайомила світ зі своєю донечкою. Зірка знялась у модній фотосесії для журналу та розвіяла чутки про удочеріння дівчинки.

Наоми Кэмпбелл

Джерело: instagram.com/naomi

Днями знаменитість поділилася з прихильниками результатами нового фотосету. Наомі прикрасила обкладинку британського Vogue. На одній зі світлин вона позує зі своєю донькою, ім’я якої досі приховує. Це вперше зірка показала обличчя дівчинки. До цього вона лише публікувала фотографії, на яких можна було розгледіти лише рученята чи ніжки дівчинки.

Наомі Кембелл з донькою

Джерело: instagram.com/naomi

Фотографувати себе разом з дитиною модель довірила своєму близькому знайомому — фотографу Стівену Мейзелу. Про народження донечки Кемпбелл повідомила в травні минулого року на власній сторінці в інстаграм. Вона не розкрила жодних деталей, тому прихильники почали гадати, як дівчинка з’явилася на світ та хто її батько.

Оскільки зірка вагітною не була помічена, більшість схилялася до використання послуг сурогатної матері чи удочеріння. Останні чутки Наомі розвіяла в інтерв’ю:


«Її не удочерили, вона моя біологічна дитина», — розповіла Кемпбелл, не розкривши імені дитини та відмовившись торкатися теми батьківства.

Наомі Кембелл

Джерело: instagram.com/naomi

Більше про народження доньки Наомі розповість у своїх мемуарах, над якими ще не почала працювати. Зараз вона зосереджена на материнстві:

«Я можу перерахувати на пальцях однієї руки кількість людей, які знали, що вона в мене буде. Я завжди знала, що одного дня стану матір’ю, але це найбільша радість, яку я могла собі уявити».

Ще кілька цікавих фактів Наомі розповіла про сам характер донечки. Вона дуже спокійна та уважна, добре спить, обожнює подорожувати та вже має шість зубів.

«Ніяких хникань при зльоті та посадці. Вона гарна дівчинка: дуже добре спить, майже ніколи не плаче, і мені сказали, що вона дуже уважна для свого віку. Вона багато сміється. І вона майже розмовляє. Я думаю, що вона може почати ходити раніше, ніж повзати. І в неї вже шість зубів!» — поділилася Кемпбелл.

Наомі Кембелл фотосесія

Джерело: instagram.com/naomi


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты