Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="275616"]
Новости

Як зірки привітали Україну з Днем Незалежності

Old date:
Current date: 2022.09.26
New date: 2022.08.24
0
Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує День Незалежності в умовах повномасштабної війни. Цього року це свято стало більш особливим дл

Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує День Незалежності в умовах повномасштабної війни. Цього року це свято стало більш особливим для українців, які вимушені захищатися та боротися за свою свободу.

Наталія Могилевська

Джерело: [email protected]_mogilevskaya

На День Незалежності заведено вітати своїх друзів та близьких, проводити час у родинному колі. Зірки також не сидять без діла, радуючи українців теплими словами та приємними заявами.

Маша Єфросиніна

» 31 рік тому я вчилася в керченській школі та єдине, про що думала, яке ж життя в мене попереду? Я мріяла вступити в столичний університет, мріяла досягти успіху в роботі, мріяла про щасливу родину та великий обідній стіл, щоб за ним завжди було багато гостей…
І все це сталося! В моїй рідній Україні:
🇺🇦Тут я здобула освіту!
🇺🇦Тут я зустріла кохання свого життя!
🇺🇦Тут народилися наші Нануся та Сашко!
🇺🇦Тут я зрозуміла своє професійне та життєве призначення!
🇺🇦Тут живуть найрідніші моєму серцю люди!
Дякую тобі, моя Україно, що ти така – ти навчила мене бути сильною, незламною та вільною! Ти Незалежна – ти в мені назавжди!»


Григорій Решетник

«Нас не зламати та не перемогти. Нікому й ніколи! Тому що ми — любляча, красива, смілива та найкраща нація у світі! З Днем Народження, Україно! Із Днем Незалежності, наша Рідна! З любов‘ю Reshetnik Family 💙💛».

Джамала

» Чи могли б ми подумати, що за рік наше життя повернеться на 180 градусів?  Та від реальності не сховатися: вона страшна, жорстока й некваплива. Ми всі ностальгуємо за минулим, проте життя триває і просто зараз ми будуємо своє майбутнє. І не тільки своє, а й тих, хто житиме в цій країні після нас. Довгий й непростий шлях. Але наше майбутнє точно того варте. З Днем Незалежності!»

Тіна Кароль

«Під час війни незалежність України стала моєю особистою незалежністю. Я повністю ототожнюю себе зі своєю країною. Її спокій – мій спокій, її живі діти – мої живі діти, її декларація про самовизнання – моя декларація про самовизнання».

Наталія Могилевська

Сьогодні свято Незалежності особливе. Ми знов мусимо виборювати свою свободу. Але всі дороги ведуть нас до Перемоги! Все буде Україна!💙💛Зі святом! З Днем Народження, рідна!

Оля Полякова

«Кохана, незламна, красива, смілива, любляча, сильна Україна!!! Ти обов’язково переможеш! 💛💙 З Днем Незалежності!!!»

Святослав Вакарчук

«Не питай у інших, коли закінчиться війна… Запитай у себе, що ти зробив для Перемоги! З Днем Незалежності, брати і сестри! Слава Україні!»

Катерина Осадча

Катерина Осадча також привітала з Днем Незалежності Україну і свого чоловіка Юрія Горбунова, який святкує день народження разом з Україною.

«Мій любий Юрко, сьогодні особливо щемливо вітати тебе з Днем народження одночасно з Днем Незалежності. На фото ми рік тому, щасливі і майже безтурботні, я бажаю тобі скоріше зробити таке святкове фото на честь Перемоги
Я люблю тебе ❤️».

Катерина Кухар

«День Незалежності цього року про те, щоб кожен з нас усвідомив, що народ створив нову країну. І у цій війні, душа нашої нації трансформувалась на сотні років вперед. Ми і є незалежність! У кращому втіленні цього слова! Ми і є держава. Зі святом!
Незалежні, незламні та волелюбні!💙💛».

Володимир Остапчук

«З Днем Незалежності, Українці! Найсміливіші, найхоробріші, найбільш волелюбні у Світі 💙«.

Юлія Саніна

«З Днем Незалежності України! Мої рідні люди, обіймаю кожного з вас. Цей день, це свято звучить тепер новими кольорами. Ми на власні очі бачимо, якою ціною дається Незалежність. Ми переможемо. І навчимо своїх дітей дбати про свою рідну землю і плекати свої свободи».

Привітання президента Володимира Зеленського та Першої леді України Олени Зеленської з Днем Незалежності 2022

«У нашій столиці – «парад» потрощеної техніки ворога. У наших зранених містах народжуються діти. Наші люди вірять у ЗСУ. Наші Збройні Сили вірять у наших людей. І всі ми віримо в себе. Наш прапор підіймають по всьому світу, і по всьому світу звучать привітання українською. Наші сльози ще не висохли. Але ми хочемо й будемо усміхатися. Це День Незалежності під час війни за незалежність. Боротьби за кожного з нас. За кожну домівку та кожну родину.

Бо Україна – це всі ми. З Днем Незалежності, Україно! З Днем Незалежності – вистражданої, відвойованої, захищеної та заслуженої. І нехай скоро ми так само скажемо одне одному: «З Днем перемоги!»».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты