Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="275357"]
Новости

Тіна Кароль зустрілася з сином: подробиці та фото

Old date:
Current date: 2022.08.20
New date: 2022.07.26
0
Тіна Кароль показала 13-річного сина, який помітно подорослішав. З Веніаміном співачка зустрілася у Франції. Зараз в англійській шк

Тіна Кароль показала 13-річного сина, який помітно подорослішав. З Веніаміном співачка зустрілася у Франції. Зараз в англійській школі хлопця канікули. А зіркова матуся у Європі бере участь у благодійних заходах на підтримку України.

Тіна Кароль

Джерело: instagram @tina_karol

Син Тіни Кароль та її покійного чоловіка Євгена Огіра вже давно навчається у Великій Британії. Він живе в українській родині й показує найвищі результати у навчанні.

На сторінці в Instagram виконавиця запостила серію світлин із Парижа, на яких показала оцінки сина. Хлопець склав всі іспити на відмінно й перейшов у старшу школу. Практично з усіх предметів у Веніаміна А та А+, що за нашою шкалою оцінювання дорівнює 11-12 балам.

«Воля. Віра. Діти. Майбутнє. Щастя. Мрія. Мова. Україна!» — підписала зіркова мама світлину і вказала геолокацію Париж.

Тіна Кароль

Джерело: instagram @tina_karol

Також Тіна показала фото, на якому сидить біля Веніаміна, поки він працює на комп’ютері. Попри те, що хлопчик живе та навчається у Лондоні, він часто бачиться з мамою. Співачка неодноразово говорила, що намагається весь вільний час проводити із сином.

Тіна Кароль

Джерело: instagram @tina_karol.

Підписники вподобали фото Кароль, залишивши у коментарях багато компліментів. Вони привітали Веніаміна із закінченням школи та успішним складанням іспитів. За словами фоловерів, хлопець надзвичайно мудрий й талановитий.

Веніамін — єдина дитина співачки. Він народився у 2008 році у шлюбі з українським продюсером Євгеном Огіром. Чоловік співачки помер у 32 роки після тяжкої боротьби з раком шлунка. Тіна Кароль та Євген Огір прожили у шлюбі п’ять років.

На початку липня Тіна Кароль приїжджала до України. Виконавиця навіть похизувалася своїм врожаєм. Однак у рідній країні співачка була недовго, оскільки вирушила далі виступати на благодійних заходах.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x