Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="276187"]
Новости

Кейт Міддлтон вагітна вчетверте – ЗМІ

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.11.03
0
Принцеса Уельська Кейт Міддлтон, яка раніше не раз говорила про своє бажання народити ще одну дитину, схоже, вагітна вчетверте.

Принцеса Уельська Кейт Міддлтон, яка раніше не раз говорила про своє бажання народити ще одну дитину, схоже, вагітна вчетверте.

Кейт Міддлтон вагітна вчетверте

Джерело: instagram @kensingtonroyal

Про це повідомляють видання Stars та The International Business Times з посиланням на свої джерела.
Інсайдери повідомляють, що Кейт Міддлтон та її чоловік принц Вільям нібито встигли розповісти королеві Єлизаветі II про це напередодні її смерті.

«Ходять чутки, що Вільям сказав королеві незадовго до її смерті. Вони буквально тільки дізналися про це. Вона була така рада за них. Вони знали, як сильно королева любила своїх онуків і правнуків. Вона їх обожнювала, особливо найменших», — повідомляє Stars.

Просили про братика чи сестричку й діти герцогів – 4-річний Луї, 7-річна Шарлотта та 9-річний Джордж.


Кейт Міддлтон вагітна вчетверте

Джерело: instagram @kensingtonroyal

Також в матеріалі йдеться про те, що принцеса Шарлотта особливо хоче, щоб народилася дівчинка. Таку ж думку поділяє і її мати, аби принцеса Шарлотта могла відчувати ту саму близькість, яку вона поділяє зі своєю сестрою Піппою Міддлтон.

Джерело видання повідомило, що одним з перших крім Єлизавети II про вагітність невістки дізнався король Карл III, який дуже зрадів, адже нібито компенсує онукам ту увагу та турботу, якою колись обділив синів – Вільяма та Гаррі.

«Усе, чого Чарльз як батько недодав Вільяму та його братові, принцу Гаррі, він надолужує стосовно своїх онуків. Він любить бавитися з Джорджем, Шарлоттою та Луї», – йдеться в коментарі.

Британська родина поки що офіційно не підтверджувала вагітність Кейт, тому інформацію не можна вважати правдивою до оголошення Кенсингтонського палацу.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты