Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273338"]
Новости

Катя Осадча розсекретила шахрайську схему: відео

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.03.22
0
Популярна телеведуча Катя Осадча продовжує підтримувати українців корисною інформацію. Днями вона попередила підписників про но

Популярна телеведуча Катя Осадча продовжує підтримувати українців корисною інформацію. Днями вона попередила підписників про нову схему, якою користуються шахраї задля збагачення.

Катя Осадча розсекретила шайхрайську схему: відео

instagram.com/kosadcha

На жаль, навіть під час війни знаходяться недобрі люди, які прагнуть нажитися на горі інших. Та оскільки ми всі об’єдналися, сьогодні шахраї викриваються набагато швидше.

Так, нещодавно Катя Осадча, яка організувала телеграм-канал з пошуку зниклих українців, повідомила про нову схему зловмисників.

У відеозверненні в інстаграм ведуча програми «Світське життя» розповіла, що родичам зниклих телефонують якісь люди, кажуть, що поруч з ними знаходяться їх близькі і вимагають переказати гроші.


«Увага, шахрайство! Ми отримали інформацію, що людям, які шукають своїх рідних, дзвонять шахраї, розповідають, що їх близькі у полоні, і вимагають переказати гроші на картку. Якщо ви зіткнулися з цим, зберігаєте номери телефонів та подробиці розмов. Шахраї будуть покарані, а згодом горіти у пеклі, карма штука швидка. Переможемо всіх і цих покидьків теж, своїх зрадників і мародерів буде покарано особливо жорстоко», — написала Осадча.

Катерина порадила не відповідати на підозрілі дзвінки з незнайомих номерів. Якщо ж ви вже відповіли, то не йдіть на жодні перемовини, бо у «99,9 відсотків випадків – це обман». Осадча також звернулася до зловмисників і попередила, що їх контактами вже займається кіберполіція.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

Теграм-канал, який організувала Катерина Осадча, називається «Пошук зниклих» (poshuk_znyklyh). Сюди ви зможете звернутися, аби знайти тих, із ким втратили зв’язок, або кого ви загубили через вторгнення російських військ в Україну, яке розпочалося 24 лютого 2022 року.

Будьте уважні та бережіть себе у ці непрості часи. Віримо у перемогу!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты