Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273910"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

День матері: Українські зіркові мами, які активно допомагають під час війни

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.05.06
0
У другу неділю травня в Україні щороку святкують День матері. Цього року свято випало на 8 травня. Цей День матері можна назвати

У другу неділю травня в Україні щороку святкують День матері. Цього року свято випало на 8 травня.

Ірина Федишин

Джерело: [email protected]

Цей День матері можна назвати особливим, адже українські мами святкують під час війни.

Українські мами переживають тяжке потрясіння через вторгнення Росії на територію мирної України. І зіркові мами – не виняток. Багатьом із них довелося рятувати своїх дітей та залишати свої будинки, їдучи до чужої країни. Проте, навіть там кожна з них намагається допомогти Україні.

У цій добірці на честь Дня матері в Україні називаємо українських зіркових мам, які тепер допомагають не лише своїм дітям, а й своїй країні – вони волонтерять, збирають кошти для тих, хто цього потребує та організовують мітинги, щоб висловити протест проти російської жорстокості.


Тіна Кароль

Тіна Кароль

Джерело: [email protected]_karol

Українська співачка Тіна Кароль із перших днів війни активно допомагає рідній країні. Вона не лише відвідує мітинги на підтримку України у різних країнах світу, а й виступає на благодійних концертах, збираючи кошти для українців. Кароль використовує свій голос, щоб говорити про українське горе на всю Європу, а свої пісні – щоб збирати грошову допомогу рідній Україні.

Джамала

Джамала

Джерело: [email protected]

Знаменита українська виконавиця залишила в Україні чоловіка та поїхала разом із дітьми, щоб мати можливість допомагати рідній країні. Вона дає інтерв’ю на європейських каналах, бере участь у благодійних концертах та активно збирає кошти на допомогу Україні.

Оля Полякова

Оля Полякова

Джерело: [email protected]

Співачка Оля Полякова поїхала разом із дітьми, але продовжує активно підтримувати рідну країну, що роздирається війною. Вона не лише тримає інформаційний фронт, а й збирає грошову допомогу Україні та бере участь у різноманітних проектах для воїнів, медиків та простих українців.

Катя Осадча

Катя Осадча

Джерело: [email protected]

Українська ведуча Катя Осадча залишається в Україні, де продовжує допомагати рідній країні. Вона створила Telegram-канал Пошук зниклих, який допомагає знайти зниклих людей під час війни.

Історії, які Катерина розповідає щодня, приголомшують, але дають надію. Разом із командою ведучої вдалося відшукати багатьох людей та допомогти тим українцям, які відчайдушно потребували підтримки.

Ірина Федишин

Ірина Федишин

Джерело: [email protected]

Українська співачка Ірина Федишин також вирішила не їхати з України, щоб направити свою енергію у потрібне русло. Ірина активно волонтерить, збираючи гроші для наших захисників. Крім того, вона регулярно виступає перед українцями та воїнами, піднімаючи бойовий дух та настрій своєю творчістю.

Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна

Джерело: [email protected]

Українська ведуча Маша Єфросиніна є почесним послом Фонду ООН і просто українкою, яка хоче допомогти. З самого початку повномасштабної війни Росії проти України вона стала однією з головних активісток країни, яка збирає кошти для України, бере участь у важливих проектах та допомагає українським жінкам, які постраждали від російських окупантів.

Олена Кравець

Олена Кравець

Джерело: [email protected]

Акторка студії Квартал 95 Олена Кравець з перших днів війни вирішила допомагати Україні всім, чим може. Вона допомагає організовувати онлайн-школи для українських дітей, а також бере участь у великих благодійних концертах активно збираючи кошти для рідної країни.

Лілія Ребрик

Лілія Ребрик

Джерело: [email protected]

Українська ведуча Лілія Ребрик залишається в Україні – разом із сім’єю вона переїхала на Західну Україну до батьків.

Вона не лише активно працює на інформаційному фронті, а й бере участь у волонтерських проектах, ділиться важливою інформацією для тих, кому потрібна допомога, та підтримує українських мам.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты