Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273871"]
Здоровье семьи

Слова, які розривають душу: 8-річний хлопчик із Маріуполя вів щоденник у бомбосховищі

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.05.05
0
У мережі опублікували фото щоденника 8-річного хлопця з Маріуполя, який писав у блокноті про те, що сталося з його родичами під час в

У мережі опублікували фото щоденника 8-річного хлопця з Маріуполя, який писав у блокноті про те, що сталося з його родичами під час війни.

діти у маруполі

Джерело: Unsplash

Хлопчик вів щоденник під час постійних обстрілів, коли ховався разом із своїми рідними у підвалі.

Його щоденник починається зі слова «Війна». У ньому маленький українець розповів про те, що його бабуся та дідусь загинули, а мама та 15-річна сестра отримали поранення. Ці слова неможливо читати без сліз.

«Я добре поспав, прокинувся, посміхнувся, підвівся і почитав до 25 ст. Ще в мене помер дідусь, у мене рана на спині, видерта шкіра, у сестри поранення голови, мамі видерло м’ясо на руці і дірка в нозі», — пише дитина.


діти у маріуполі

Джерело: Evgeny [email protected]

Він також повідомив, що у нього незабаром день народження та намалював святковий торт. Крім цього, у щоденнику маленький маріуполець намалював більш страшні малюнки — померлих людей, військових зі зброєю, танки та палаючі будинки.

На останній сторінці щоденника він розповів, що у нього також померла бабуся Галя та дві собаки:

«І у мене померло дві собаки, і бабуся Галя, і улюблене місто Маріуполь за цей час починаючи з 24-го», — пише хлопчик.

діти у маріуполі

Джерело: Evgeny [email protected]

діти у маріуполі

Джерело: Evgeny [email protected]


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты