Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276776"]
Здоровье семьи

Де і як отримати медичні послуги без електропостачання?

0
Відсутність електропостачання – не привід забувати про своє здоров’я та відмовлятися від медичних процедур. Тим паче, що деякі ме

Відсутність електропостачання – не привід забувати про своє здоров’я та відмовлятися від медичних процедур. Тим паче, що деякі медичні компанії працюють навіть в умовах “блекауту”.

Наприклад, у лабораторії МедЛаб можна пройти лабораторні дослідження навіть за відсутності світла! Усі пункти забору біоматеріалу лабораторії МедЛаб щодня працюють по всій Україні, а результати досліджень приходять пацієнтам вчасно, без затримок!

До речі, на аналізах в лабораторії МедЛаб можна зекономити 15%, оплативши їх онлайн на сайті.


Також щодня з’являються повідомлення від різних приватних клінік про безперебійну роботу в умовах відсутності світла. Наприклад, у Києві під час блекауту автономно працюють усі філіали клінік SmartMedical та Medicom.

Придбати необхідні ліки без світла можна в аптеках, які вже працюють з генераторами, або забронювати їх онлайн на сайті сервісу доставки аптечних товарів Liki24. Прямо на сайті ви можете ознайомитися з характеристиками препаратів, обрати необхідні ліки та спосіб отримання – самовивіз зі зручної аптеки, доставка кур’єром, пересилка Укрпоштою чи Новою Поштою.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UA

Статьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты