Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250843"]
Здоровье семьи

Симптоми, що свідчать про надлишок токсинів в організмі

0
Надлишок токсинів може провокувати ряд неприємних станів, і надавати вкрай негативний вплив на функціонування органів і систем в �

Надлишок токсинів може провокувати ряд неприємних станів, і надавати вкрай негативний вплив на функціонування органів і систем в організмі.

токсини надлишок токсинів в організмі симптоми

Джерело: Freepik

Навіть правильне харчування і здоровий спосіб життя не здатні на всі сто відсотків захистити нас від негативного впливу токсичних речовин, адже токсини надходять в наш організм не тільки зі шкідливими продуктами та згубними звичками, а й із забрудненим повітрям та водою.

За виведення токсинів з організму відповідають видільні органи. Втім, малорухливий спосіб життя, вживання шкідливих та жирних продуктів, а також ряд інших факторів перевантажують видільні органи, які в результаті не справляються зі своїм завданням. Це і призводить до накопичення токсинів в нашому тілі та подальшої інтоксикації.

Щоб уникнути надлишку токсинів в організмі, які негативно позначаються на нашому фізичному і психічному самопочутті, важливо вчасно розпізнати інтоксикацію і допомогти організму впоратися з виведенням токсинів. Саме тому пропонуємо ознайомитися з ключовими ознаками інтоксикації.


 токсини надлишок токсинів в організмі симптоми

Джерело: Freepik

НАБІР ВАГИ БЕЗ ПРИЧИНИ

Токсини в організмі можуть бути причиною проблем із зайвою вагою. Вся річ у тому, що надлишок токсичних речовин порушує роботу гормональної системи, приводячи до дисбалансу гормонів. Якщо ви помітили, що почали активно набирати вагу без помітної на те причини, або не можете схуднути навіть на суворій дієті, дотримуючись рекомендацій з фізичної активності, то найімовірніше, що у вашому організмі накопичилося занадто багато токсинів.

Крім того, токсини можуть збільшувати жирові відкладення в області живота. Це пов’язано з тим, що токсини впливають на рівень глюкози та холестерину в крові.

ВІДЧУТТЯ ВТОМИ

Якщо навіть при повноцінному нічному відпочинку ви відчуваєте сильне і постійне відчуття втоми, то це може бути сигналом про інтоксикацію. Намагаючись позбутися від токсинів, наш організм робить відчайдушні спроби змусити видільні органи швидше справлятися зі своїм завданням. Однак надходження інших токсичних речовин, наприклад, зі шкідливої ​​їжі, призводять до втоми всього організму, і як результат, людина відчуває занепад сил, сонливість і зниження працездатності.

 токсини надлишок токсинів в організмі симптоми

Джерело: Freepik

ПРОБЛЕМИ ЗІ ШЛУНКОМ

Медики відзначають, що проблеми зі шлунком та кишківником — явна ознака надлишку токсинів в організмі. Якщо ви відзначаєте тривалі закрепи, діарею та інші проблеми зі шлунково-кишковим трактом, це може свідчити про запальні процеси через інтоксикацію. Це пов’язано з тим, що кишківник — один з найважливіших каналів для виведення токсинів з нашого тіла.

 токсини надлишок токсинів в організмі симптоми

Джерело: Freepik

НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ З РОТА

Про те, що організм перевантажений токсинами, розповість і неприємний запах з рота. Токсини сприяють росту бактерій в порожнині рота. Крім того, при інтоксикації язик покривається нальотом жовтого кольору — джерело неприємного запаху. Якщо ви помітили, що попри регулярну гігієну порожнини рота у вас зберігається неприємний запах, то вам слід замислитися про токсини в вашому організмі.

ПРОБЛЕМИ ЗІ ШКІРОЮ

Ще одна ознака надлишку токсинів — проблеми зі шкірою, включаючи висипання, сухість або блідість шкіри. З огляду на те, що наша шкіра завжди сигналізує зовні про внутрішні проблеми зі здоров’ям, вона може попередити про надмірну кількість токсинів за допомогою акне, алергічної висипки, набряків, темних плям під очима та інших проблем.

 токсини надлишок токсинів в організмі симптоми

Джерело: Freepik


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты