Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="74992"]
Досуг, Мама

Тепер я точно знаю, що таке справжнє щастя!

Old date:
Current date: 2021.09.24
New date: 2015.09.30
0
Наталя з Івано-Франківська, переможниця акції «1000 підгузків від Huggies», - наша перша мама з таким вражаючим досвідом. Пані Наталя має

Наталя з Івано-Франківська, переможниця акції «1000 підгузків від Huggies», — наша перша мама з таким вражаючим досвідом. Пані Наталя має аж трьох діток: дочку Оленку (16 років), сина Владислава (3,5 роки) та маленького Іллюшу, якому ще не виповнилось і двох місяців. Наталя розповіла нам про те, чим відрізняється материнство у старшому віці та чи потрібно все встигати.

DSC_0047

Наша історія з Huggies почалася дуже давно – ми користуємося ними ще з народження нашого сина Владислава. Я іноді беру участь у різних акціях, та суттєвих призів ще ніколи не вигравала, тому у мене були сумніви і щодо цієї. Але коли відійшла від пологів, вирішила, що треба надіслати код. В магазині ще й додаткова знижка на Huggies була – 20%, тому я купила декілька пачок, щоб було більше шансів, і сіла одного вечора надсилати коди. Наступного дня мені зателефонували і сказали про мій виграш. Я, чесно кажучи, нікому не казала, що надсилала код, мовчала й далі, чекаючи, поки привезуть. І їх таки привезли рівно через два тижні! Всі 1000 штук! От тоді я вже зраділа і розповіла всім! Домашні були вражені, питали: «Як? Що це таке? Та ти неправду кажеш!» Мій тато досі не вірить і думає, що я десь їх оптом закупила.

DSC_0086

1000 підгузків – це дійсно дуже суттєва допомога для мами. Іллюша ще зовсім маленький, йому немає й двох місяців, тому я планую ними користуватися приблизно до року, тим паче, в перші місяці користування підгузками інтенсивніше, отже й такий подарунок – це дійсно корисно! Більше того, ми давно любимо Huggies: ними користувалися зі старшим сином, вони ідеальні для новонароджених, особливо, поки шкіра така ніжна, не пристосована до тканин. Навіть мій педіатр рекомендує до двох місяців саме підгузки такого виду, а не марлеві, наприклад. До того ж, це – гарна економія у тому сенсі, що я можу не міняти підгузок вночі: дитина може всю ніч собі спокійно спати, немає ні опрілостей, ні слідів на шкірі.

Я точно знаю, що ці зекономлені кошти підуть в рахунок поїздки на море з дітьми. Звичайно, це не всі гроші, але це суттєва частина до запланованого бюджету на нашу поїздку. Діти просто шалено мріють про море, дуже хочуть поїхати, і ми хочемо влаштувати їм такий відпочинок. Намагаємось часто подорожувати, показувати їм нові країни, місця. Ми не часто виїжджаємо сім’єю, бо моя старша донечка окрім школи займається танцями, активно вчить німецьку, інколи займається репетиторством з англійської, тому практично увесь день зайнята. Тим не менш, на вихідні намагаємось зустрічатись із друзями, бо компанія у нас велика та дружня.

DSC_0149

У будні дні, поки ще режиму нема, стараємося виходити та до обіду гуляти, потім у малюків спільний денний сон. Добре, коли хлопчики разом засинають і прокидаються, а якщо ні – то комусь доводиться чекати на братика. Чоловік мій працює за кордоном, тому ми справляємося самі. Багато допомагає з меншими старша донечка, вона дуже мене виручає. Усі мої дітки люблять один одного, і це мене тішить більше за все!

Я раніше геть не розуміла, як і для чого мати більше однієї дитини. Народивши старшу дочку у 23 роки, не збиралася мати ще дітей, мені вже з однією Оленою було добре. Але зараз я розумію, що мати трьох дітей – це відчуття повного щастя. Раніше ти думав, що щастя – це коли реалізуються твої плани: вдало підписав договір, поїхав, куди хотів, зустрів друга, але зараз я усвідомлюю, що це все було не те. Зі старшою я більше переживала, напружувалася, щоб вона не плакала, щоб все встигнути, віддати найбільше — а треба брати ці емоції від дитини, насолоджуватися усім.

DSC_0083

Зараз мені майже 40 років і я точно можу сказати, що у старшому віці мати дитину – це зовсім інші відчуття, більш глибокі емоції. Я зробила такий висновок: не варто зациклюватися на тому, що не встигаєш прибирати чи довести до ідеальної чистоти оселю. Варто брати більше емоцій від дітей, насолоджуватися кожним моментом, свідомо його розділяти з дитиною, бо вони потім підуть в своє життя, матимуть свої інтереси, свої проблеми, захоплення, друзів, треба буде їх відпустити. Тому я стараюся не концентруватися на тому, що треба прати чи прибирати. Головне — максимально отримувати задоволення від спілкуванням із дітьми, старатися жити цими солодкими моментами!

 

Samolik_pred_Хаггис

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Ребенок, рожденный в атмосфере любви

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: