Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274420"]
Питание

7 продуктів для перекусу, які змусять дитину спати всю ніч

Old date:
Current date: 2022.11.30
New date: 2022.09.28
0
Безсонні ночі можуть залишитись позаду, якщо підібрати дитині правильне харчування. Розповідаємо, які продукти найкраще впливают

Безсонні ночі можуть залишитись позаду, якщо підібрати дитині правильне харчування. Розповідаємо, які продукти найкраще впливають на заспокоєння та здоровий сон дитини.

ківі, кукурудза

Джерело:Pixabay

Не секрет, що здоров’я нашого сну залежить від рівня гормону мелатоніну. При додаванні до раціону певних продуктів вироблення цієї речовини збільшується. Річ у тому, що в деяких продуктах є амінокислота триптофан, яка впливає на утворення серотоніну, а значить сприяє розслабленню та заспокоєнню.

Отже, щоб зробити сон дитини міцним і спокійним, намагайтеся перед засипанням давати їй продукти з нашого списку.

МОЛОЧКА

Йогурт, молоко, сир, сир – всі ці молочні продукти багаті на триптофан, а значить здатні забезпечити хороший сон вашій дитині. Крім того, в молочці багато кальцію, завдяки якому і відбувається вироблення мелатоніну.


ВІВСЯНКА

Ця каша буде корисною не лише на сніданок, а й на вечерю. У ній міститься білок та вуглеводи. Останні, до речі, підвищують продуктивність мелатоніну. Щобільше, після вживання вівсянки почуття ситості зберігається довше, а значить у дитини буде менше приводів прокидатися посеред ночі.

вівсянка

Джерело:Pixabay

БАНАН

Можна використовувати як перекус перед сном. Банан насичує організм корисними вітамінами та сприяє виробленню гормону сну.

КІВІ

Теж чудовий варіант для перекушування, якщо дитині подобається цей фрукт. У ківі багато калію, вітамінів С та Е, які викликають почуття розслаблення і тим самим покращують сон.

ВИШНЕВИЙ СІК

Вишня вважається рекордсменом з антиоксидантів та мелатоніну, завдяки яким можна нормалізувати сон та покращити імунну систему. Головне, що вишневий сік, який ви даєте дитині, має бути натуральним, без консервантів.

вишня

Джерело: Unsplash

КУКУРУДЗА

Ще одне джерело сполук, які корисні для здорового сну. Кількість мелатоніну в кукурудзі – 270 нг на 100 грамів. Літні ласощі цілюще впливають як на дітей, так і на дорослих. Завдяки корисним вітамінам та мікроелементам кукурудза зміцнює імунітет, знижує тривожність та нормалізує сон.

РОМАШКОВИЙ ЧАЙ

Прекрасне рішення для дітей, яких нелегко укласти в ліжко. У ромашковому чаї багато заспокійливих та розслаблюючих сполук, наприклад, хамазулен. Він позбавляє тривоги, сприяє швидкому засипанню і міцному сну. Також підходить для дорослих, які борються із безсонням.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAРедактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты