Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275901"]
Досуг

Воздвиження Хреста Господнього: що можна, що заборонено робити

0
Одне з 12 головних свят православної церкви Воздвиження Чесного та Животворящого Воздвиження за новим календарем віряне відмічают

Одне з 12 головних свят православної церкви Воздвиження Чесного та Животворящого Воздвиження за новим календарем віряне відмічають 14 вересня. Історія цього свята пов’язана з ім’ям равноапостольної Олени, за легендою, саме вона відшукала Хрест, на якому було розп’ято Іїсуса Христа.

Свічки Воздвиження Хреста Господнього: що можна, що заборонено робити

Джерело: Freepik

На Воздвиження Хреста Господнього з ранку в церквах та храмах проводять святкові богослужіння, а всім вірянам на протязі дня варто дотримуватись суворих правил.

Воздвиження Хреста Господнього: що робити неможна

 • Не варто сьогодні розпочинати нові справи, бо вони можуть не скластися.
 • Під час одноденного посту на Воздвиження Хреста Господнього заборонено їсти м’ясо, м’ясопродукти, яйця, рибу та молочку. Пісну їжу дозволено трохи приправляти рослинним маслом.
 • Раніше в селах наші пращури не ходили цього дня до лісу. Вони вірили, що цього дня дідько рахує лісових звірів, а це може дуже налякати людину.
 • В народі існує ще одна заборона — вважалось, що 14 вересня змії обирають місце зимової сплячки, тому варто добре зачиняти житло.
 • Заборонено на Воздвиження Хреста Господнього сваритись, з’ясовувати стосунки з близьким, та сварити дітей.
Воздвиження Хреста Господнього: що можна, що заборонено робити

Джерело: instagram @pravoslavie_segodnya

Воздвиження Хреста Господнього: що варто робити

 • Зранку 14 вересня треба піти до церкви, бажано, всією родиною.
 • В цей день треба очистити свій дім від негативу. Для цього варто взяти три церковні свічки, поставити їх поряд і запалити. Після цього хрестоподібно окропити всі кути в хаті, та при цьому читати молитву: «Отче наш» або дев’яностий псалом. Так з вашого житла зникне все зло и негативна енергетика. Головне в це треба вірити.
 • Вважається, що на Воздвиження птахи відлітають до теплих країв, тож, якщо ви побачите пташину зграю, загадуйте бажання, кажуть, воно здійсниться.
 • На Воздвиження можна спрогнозувати погоду на майбутнє літо. Спекотним та сухим воно буде, якщо 14 вересня дує північний вітер.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты