Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276425"]
Досуг

Вибираємо карнавальний костюм: ідеї для мами та дитини

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.12.02
0
Щоб на новорічному святі та вдома під ялинкою ваш малюк відчував себе героєм чарівної казки, заздалегідь продумайте його образ. До

Щоб на новорічному святі та вдома під ялинкою ваш малюк відчував себе героєм чарівної казки, заздалегідь продумайте його образ. До речі, ви знаєте, що вибір маскарадного вбрання має терапевтичний ефект? Уважні батьки, розпитавши про те, ким саме дитина хоче бути на Новий рік, отримають багато корисної інформації.

Вибираємо карнавальний костюм

Джерело: canva.com

На святі в дитячому садочку найчастіше ролі роздає вихователь (тут особливо не повибираєш), але є й інші новорічні заходи, та й, власне, справжнє свято у вас вдома. Ви особливо не вбираєтеся? А якщо спробувати цього року і створити карнавальний костюм кожному члену сім’ї? Можна навіть елементарну маску кролика татові та кролиці — мамі. Повеселитися у незвичайному образі дуже корисно не лише маленьким, а й дорослим.

Дитина буде в захваті від такого перетворення батьків! Якщо ви підписалися на наш новорічний календар і вирішили щодня дарувати невеликий подарунок малюкові, то сьогодні, у день обговорення ідей для карнавальних костюмів, можна вже веселитися.

СЮРПРИЗИК НА СЬОГОДНІ

  1. Набір аквагриму + дозвіл розфарбувати себе та батьків!
  2. Музичні інструменти (маракаси, кастаньєти, барабан, бубон) дуже добре допомагає вжитися в образ.
  3. Карнавальна перука (як у клоуна або як у Рапунцель), смішні окуляри, ковпак Санта Клауса або маска Святого Миколая (людини-павука, Міньйона, Шрека…).
Вибираємо карнавальний костюм

Джерело: giphy.com

ЗАВДАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

❄️ Поговоріть з дитиною та з’ясуйте, ким вона хоче бути на святі. Дитячий карнавальний костюм, про який вона мріє, видасть її психологічні секрети.

❄️Якщо у дівчинки ідея-фікс — бути принцесою, причому з ранку до вечора і не лише у свято, значить, їй не вистачає чоловічої уваги (нехай тато проводить більше часу з донькою). Якщо малюк зображає з себе Міньйона або якусь фантастичну істоту і геть-чисто відмовляється від ролі кролика, не переживайте. Ви займалися з ним, розвивали уяву — ось він тепер і фантазує! Маску кролика — татові. А син нехай у подробицях розповість про свого героя.


❄️До речі, якщо всі сюжети у хлопчика крутяться лише навколо лицарів, військових, мушкетерів, піратів та інших людей зі зброєю в руках, мамі варто не лише пишатися тим, що «захисник росте», а й почитати про едіпів комплекс. Можливо, ваш син таким чином змагається з батьком. Дитина хоче бути хижим звіром? Йому потрібно завойовувати авторитет у друзів, а от якщо вибирає роль кошеня, зайченя або мишеня, то хоче більше маминої ласки та уваги.

❄️ Яке б вбрання не вигадала ваша дитина, скажіть: «Так!». Підтримайте ідею, перетворитесь на чарівницю та допоможіть з перевтіленням! І взагалі — частіше говоріть своєму малюкові «так!».

 ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИТИНИ     

Пропонуємо добірку ідей для новорічних костюмів, яка допоможе вам та вашому малюку визначитися з вибором. Нехай етап підготовки карнавального костюма стане ще одним приємним враженням для вашої дитини.

 

 

Новий рік 2023, подарунки для дітей, адвент календар

Джерело: buycostumes.com

Новий рік 2023, подарунки для дітей, адвент календар

Джерело: buycostumes.com

Новий рік 2023, подарунки для дітей, адвент календар

Джерело: www.buycostumes.com detstvo.info

Малюк визначився, ким він хоче бути на новорічному святі? Справа за вами, тепер настав час приступати до пошуків, покупки, оренди, а, може, навіть і пошиття потрібного вбрання.

Провести сьогоднішній грудневий вечір пропонуємо також із користю: ​​зробити разом із малюком забавну маску Супер героя з паперу! Обіцяємо, дитині сподобається не лише сам процес, а й кумедний аксесуар, з яким потім можна влаштувати домашню фотосесію.

 


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты