Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271271"]
Досуг

Телеканал «Дом» — розважально-інформаційний канал для всієї родини

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2021.12.13
0
Ефірне мовлення та редакційна політика телеканалу спрямовані на тимчасово окуповані території України, але завдяки інноваційном

Ефірне мовлення та редакційна політика телеканалу спрямовані на тимчасово окуповані території України, але завдяки інноваційному та творчому підходу до формування сітки жителі будь-яких громад, які бажають знати правду без «кривих дзеркал» олігархічних або проросійських медіа, мають реальну можливість дивитися контент через плеєр на сайті kanaldom.tv, а також на платформах MEGOGO, OLL.TV, OmegaTV, youtv та Sweet.tv.
«Дом» — це не лише ефірне мовлення, але й діджитал-платформи, де аудиторія може не тільки переглядати новини та програми, але й коментувати та поширювати улюблені матеріали.

Програми та шоу каналу щомісяця дивляться сотні тисяч людей. Ми є в усіх популярних у світі соціальних мережах. Лише в YouTube за останні 11 місяців кількість переглядів сягнула понад 41,2 млн. Пропонуємо вам ближче ознайомитися з пропозиціями телеканалу «Дом». Свій день радимо зустрічати з кулінаром Чабою Бакошем та ведучими Костянтином Войтенком, Костянтином Октябрським, Анастасією Касіловою та Анною Кузіною в шоу «Утро Дома», до студії якого щодня запрошують зірок українського шоубізнесу, спорту та науки.


Підсумкові новини щодня о 19:30 та відразу після них інформаційно-аналітичний проєкт «Украина на самом деле» дивляться в YouTube по всій Україні та у світі, зокрема в РФ, Білорусі, Казахстані, Німеччині, США, Польщі та інших країнах.

Завдяки співпраці та генеральному медіапартнерству з Федерацією боксу України канал «Дом» показує спорт найвищого рівня, транслюючи чемпіонати світу та Європи. У телепрограмі також можна знайти найкращі українські та іноземні повнометражні фільми та серіали. Крім того, є освітня дитяча анімація, а також великий вибір документальних фільмів.


З 20 грудня в ефір вийде очікувана прем’єра — скетчком власного виробництва «Фіма» — і це тільки «перша ластівка». Наступного року на глядачів телеканалу «Дом» чекає низка прем‘єр серіалів та різних шоу. На новорічні дні канал подарує аудиторії можливість відчути атмосферу справжнього свята з живими концертами популярних українських виконавців.

Телеканал «Дом» надає інформаційну підтримку національним та міжнародним проєктам, соціальним ініціативам та спортивним федераціям. Так, наприклад, лише у 2021 році телеканал «Дом» став інформаційним медіапартнером понад 70 таких заходів.


Таким чином, в ефірі можна знайти останні новини зі світу українського спорту, поспостерігати за перебігом масштабних форумів та фестивалів, а також дізнатися, як допомогти нужденним сім’ям з тимчасово окупованих територій через проєкти партнерських благодійних фондів.


Включайся!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x