Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276034"]
Досуг

Таємниця імені: 35 сильних імен для хлопчика

0
Ім'я для дитини – без перебільшення, важлива складова її майбутнього життя. Відомо, що серед чоловічих імен є "сильні" і "слабкі", які

Ім’я для дитини – без перебільшення, важлива складова її майбутнього життя. Відомо, що серед чоловічих імен є «сильні» і «слабкі», які мають певну енергетику і можуть наділити людину тими чи іншими якостями. Тому перед тим, як назвати свого сина якимось іменем, обов’язково ознайомтеся з його смисловим навантаженням.

хлопчик чоловічі імена - підбірка імен для хлопчиків

Джерело: Freepik

Крім того, батькам потрібно пам’ятати, що скорочення імені і ласкаві прізвиська також можуть впливати на сприйняття дитиною власного «я». Варто чергувати такі прояви любові з повним ім’ям, а також по можливості скоротити їх вживання, коли дитина вже вчиться в школі. Інакше, дорослий чоловік може назавжди залишитися м’яким і інфантильним «Владиком», хоча в ньому і були задатки сильного Влада.

Якщо про «силу» імен Олександр і Володимир знає кожен, то є імена менш поширені, про які багато хто забув.


35 імен для хлопчиків із сильною енергетикою

Данило

З івриту це ім’я перекладається як «Бог — всьому суддя» і має біблійне походження.

Данило – сильний, врівноважений чоловік, який не схильний приймати рішення поспіхом. У нього прекрасно розвинена інтуїція, всі справи розкладені по поличках, а негаразди і проблеми він сприймає стримано і оптимістично.

Такі хлопчики схильні до точних наук, люблять аналітику, часто мають видатні інтелектуальні здібності. Крім того,  носії імені «Данило» дуже моральні люди, рідко зраджують, цінують друзів і сім’ю, люблять свій будинок і не схильні до безглуздих авантюр.

Марк

Походження імені Марк досі точно не відомо. Є версія, що ім’я дуже співзвучне з латинським словом «marcus», що означає «молоток». Також припускають, що ім’я походить від імені бога війни Марса або від французького слова «marquis» (маркіз).

Попри те, що це ім’я звучить дуже красиво і «сильно», виховання такої дитини не можна пускати на самоплив. З дитинства Марк досить самозакоханий і егоїстичний хлопчик, але якщо направити його енергію в потрібне русло, це риса може бути збалансована ввічливістю і готовністю прийти на допомогу іншим.

Дитина з таким ім’ям часто ревно ставитися до успіхів інших, тому з дитинства Марка потрібно вчити терпінню і концентрації на власних перемогах, а також вмінню гідно програвати. У дорослому житті Марк досить домінантний самець, який прагне бути господарем в будинку і керівником на роботі.

кращі імена для хлопчиків

Джерело: instagram@pics_missmaya

Гліб

Ім’я Гліб бере своє коріння від скандинавського імені Готліб, що означає «улюбленець Бога», «під божественним захистом».

Гліб сильна духом, настирлива і впевнена в собі людина. Чоловік з таким ім’ям намагається всього домагатися сам, не любить надмірної уваги до своєї персони, і швидко приймає навіть важкі рішення, що допомагає йому зробити хорошу кар’єру в майбутньому.

Гліб завжди виконує обіцянки і відповідає за свої слова, вірний своїм принципам і готовий їх бурхливо відстоювати. Такого чоловіка поважають на роботі, в першу чергу за його справедливість і чесність.

Глеби, як правило, стають прекрасними сім’янинами, люблять дітей і дбають про батьків.

Максим

У перекладі з латинської ім’я «Максим» означає «найвеличніший».

Максим – сильний духом чоловік, в характері якого часто домінує честолюбство і гордість. Тому батьки з самого дитинства повинні намагатися правильно розвивати ці якості у хлопчика.

Якщо Максим буде позбавлений надмірного марнославства і самовпевненості, він зможе багато чого досягти в житті і стати надійним мужчиною, люблячим батьком і чоловіком.

Максими розумні, комунікабельні, здатні знайти підхід майже до будь-якій людині і умовити на що завгодно. Люди з цим ім’ям добре «прораховують» людей і вміють маніпулювати ними в своїх цілях. У своєму будинку Максим бажає бути господарем, домінантою, але друзі значать для нього часом навіть більше, ніж родичі.

імена хлопчиків

Джерело: instagram@pics_missmaya

Всеволод

Слов’янське ім’я, утворене з двох слів: «Все» (весь) і «волод» (володіти). Так ім’я можна перекласти як «володіє всім», «пануючий».

Це ім’я звучить красиво і наповнено, як і його носій. З самого дитинства Всеволод дуже поступливий і дорослий не по роках, його люблять вчителі та однокласники за особливу притягальну харизму.

Людина з таким ім’ям — врівноважена, терпляча, посидюча і настирлива. Незважаючи на це, Всеволод не завжди любить бути лідером, він може задовольнятися роллю на другому плані. Батьки можуть розвивати в дитині лідерські якості, щоб хлопчик домігся в житті великих успіхів.

Комунікабельність та відкритість Сєви виручає його в будь-яких життєвих обставинах. Такий чоловік цінує земні радощі, затишок і комфорт в будинку.

Назар

З івриту ім’я «Назар» означає «обітниця» або «посвячення себе Богу». Також з арабського це ім’я можна трактувати як «далекоглядний».

Назар – яскрава, сильна, суперечлива і навіть войовнича душа. Незвичайний і загадковий характер Назара з дитинства притягує до нього людей, від чого у хлопчика багато друзів і знайомих.

Як правило, такий чоловік стриманий, закритий, не надто емоційний, але при цьому комунікабельний і рухливий. Він прагне досягати високих результатів, йти до своїх цілей самостійно і жадає матеріального достатку.

В характері Назара можна побачити сильну і владну людину з великою силою волі. У людях цінує вірність, поступливість, чесність. Якщо хлопчика з таким ім’ям зрадити або образити він не замкнеться в собі, але відплатить вам у відповідь тією ж монетою.

таємниця імені, сильні чоловічі імена, імена для хлопчиків, сильні імена для хлопчиків

Джерело: instagram@pics_missmaya

Арсеній

Ім’я має грецьке походження і перекладається як «зрілий», «мужній».

Попри те, що в дитинстві Арсеній часто добрий, спокійний і сором’язливий, в ньому є велика внутрішня енергія, яка обов’язково проявиться. Хлопчик з таким ім’ям комунікабельний, приємний у спілкуванні, до нього тягнутися люди. Справжній друзів у Арсенія небагато, але для них він готовий зробити все що завгодно.

Арсеній – мрійлива і творча людина, тому батькам головне вчасно прищепити дитині почуття дисципліни і відповідальність, інакше в дорослому житті такий чоловік може не закінчувати початі справи до кінця і кидатися від захоплення до захоплення.

Якщо у дитини виховувати рішучість і твердість, Арсеній буде добиватися успіхів і не втратить при цьому своєї душевності.

Олексій

Ім’я Олексій має давньогрецькі корені і перекладається як «захисник», «той, який оберігає».

Олексій – сильна, вольова особистість з розвиненою інтуїцією. У сукупності з величезною силою волі, працездатністю і активністю по життю, ця риса допомагає йому бути на перших позиціях і добиватися успіхів в кар’єрі.

Батькам важливо підтримувати Олексія в його починаннях, так як цій людині властива самокритика і сумніви в своїх діях. Хлопчики з таким ім’ям не люблять авантюри, різких змін в житті і ризиків. Їм набагато ближче стабільність і комфорт.

Чоловік з ім’ям Олексій розумний, уважний до дрібниць, допитливий і має хорошу пам’ять. Крім того, він користується величезною популярністю у дівчат, так як вміє поєднувати чуттєвість і ніжність з прагматизмом і земними бажаннями.

значення імені для хлопчиків

Джерело: instagram@inkid_

Богдан

Слов’янське ім’я, яке перекладається як «даний Богом».

Богдан – впевнена в собі, вольова людина з розвиненою інтуїцією. Але попри те, що характер у хлопчика спокійний і стриманий, він любить йти на ризик і ставити все на свою перемогу, що часто приводить його до успіху.

Для такого чоловіка дуже важлива самореалізація, матеріальний достаток і любов до своєї роботи. Але лінь може погубити безліч талантів Богдана в ранньому дитинстві, тому батькам не можна культивувати в хлопчика цю рису.

По життю і в родині Богдан — однозначний лідер. Він стриманий, завжди поводиться гідно і знає собі ціну. Така людина ніколи не стане жертвою обставин, так як не пливе за течією, а будує своє життя самостійно.

Остап

Остап з грецької можна перевести як «твердий», «стійкий».

Остап – чоловік-лідер, у якого на все завжди є своя точка зору. Бажання лідерства проявляється у хлопчика ще з дитинства, тому він дуже активний і пробує себе в багатьох сферах. Діти з таким ім’ям дуже компанійські, впевнені в собі, з гарним почуттям гумору, але не занадто відкриті для оточуючих.

Остап не любить занадто пильної уваги до себе від інших людей, довіряє далеко не всім, а свої таланти демонструє тільки в колі близьких.

Чоловік з таким ім’ям – тонкий психолог, який любить спостерігати за людьми і оцінювати їхню поведінку в різних ситуаціях. Також така яскрава індивідуальність не схильна до зривів, депресій, живе з оптимістичним настроєм і відрізняється високою самооцінкою. Але якщо батьки хочуть, щоб Остап знайшов себе в якійсь справі, їм варто приглушувати завзяття сина брати участь у всьому на світі і ходити на всі секції в школі.

як підібрати им'я для хлопчика - підбірка

Джерело: instagram@thatsval

Орест

Походження імені бере свій початок від грецького слова «орос», що означає — «гора», «гірський».

Як і його ім’я, Орест – сильний і мужній чоловік, якого важко зламати життєвими проблемами. З дитинства хлопчик любить природу, тварин, спілкуватися з людьми, йому не властиво вступати в конфлікти. У той же час людина з цим ім’ям дуже вольовий і буде йти до своєї мети, знаходячи самі раціональні шляхи.

Орест дуже комунікабельний, цілеспрямований і терплячі, але може бути досить упертий (на це потрібно звернути увагу в дитинстві). Така людина не терпить несправедливості і обману, а особливо зради.

Платон

Ім’я Платон в перекладі з грецької мови означає «широкий», «широкоплечий».

З дитинства хлопчик з таким ім’ям дуже розвинений і серйозний не по роках. Він досить упертий, активний і любить перебувати в компанії старших за нього людей.

Платон – дуже впевнений в собі і незалежний. Змусити його щось зробити майже неможливо, цього можна досягти тільки делікатним проханням і любов’ю. Чоловік, наречений таким ім’ям, часто стає начальником або бізнесменом, так як непримиренно ставиться, коли ним командують і керують.

Платон досить спокійна і замкнута людина, не любить ділитися своїми почуттями та емоціями, зате дуже надійний і вірний в будь-яких відносинах, як у товариських, так і в сімейних.

популярні імена для хлопчика

Джерело: instagram@adriancmurray

Станіслав

Ім’я Станіслав походить від двох слов’янських слів: «стан» («ставати») і «слав» («слава»). Тому переводитися як «встановив славу».

З дитинства Стас дуже добрий і відкритий хлопчик, але може бути досить нестриманим у своїх бажаннях і мріях. Характер Станіслава дуже незвичайний, його хід мислення відрізняється від оточуючих, а тому його важко знайти собі справжніх друзів по духу.

Попри це чоловік з таким красивим ім’ям дуже щедрий, активний і ініціативний в будь-яких починаннях. Стас прагне розвиватися, не сидіти на місці і часто провокує на зміни своїх рідних і знайомих.

У дорослому житті Станіслав стає хорошим чоловіком і турботливим батьком. Але оточуючим варто знати, що над ним краще не жартувати і виражатися максимально ясно, так як ця людина буває дуже образливою і нестриманою в своїх емоціях.

Віктор

У перекладі з латинської мови ім’я Віктор переводитися як «переможець».

У дитинстві такого хлопчика ваблять пригоди, причому рішення він приймає швидко і однозначно. Згодом він стає менш авантюрним і починає дивитися на речі більш розважливим поглядом.

Віктор – справжній лідер, якому властиво терпіння, спокій, розсудливість і оптимізм. Такий чоловік легко прощає, не зациклюється на дрібницях, любить жертвувати собою заради близьких.

У такого чоловіка сильно розвинене почуття обов’язку, він вимогливий до людей, але його похвала має велику цінність. Вдома Віктор турботливий чоловік і хороший, але суворий батько.

сильні імена для хлопчиків

Джерело: Instagram@inkid_

Руслан

У перекладі з тюркської мови Руслан означає «лев».

Незважаючи на те, що дитиною Руслан буває дуже примхливим і часом нестриманим, з роками хлопчик набуває навички контролювати свої емоції і веде себе розкуто, але спокійно.

Руслан – вольова особистість, якій близкий ризик заради благої справи. Душа такої людини часто відкрита, він готовий завжди прийти на допомогу друзям і виручити близьких.

У дорослому житті можуть проявитися і негативні риси Руслана, такі як злопам’ятність, егоїстичність і талант згущувати фарби. Над цим і треба працювати батькам, щоб енергія дитини пішла в потрібне русло, а такі риси не проявлялися по відношенню до оточуючих.

Чоловікові з таким ім’ям властиво досягати своїх цілей будь-якими шляхами, навіть хитрістю і обманом, але при цьому він справжній боєць, який ніколи не здається і продовжує діяти навіть після поразки.

Сергій

У перекладі з латинської це ім’я означає «ясний» або «знатний».

Хлопчик з таким ім’ям буде дуже товариським, доброзичливим і буквально відкритим до світу. Він не тільки легко продукує нові творчі ідеї, а й з радістю самостійно втілює їх у життя.

Сергій відрізняється твердістю і стійкістю в своїх рішеннях. Він точно знає, чого хоче і йде напролом до своєї мрії.

З Сергіїв, як правило, виходять відмінні чоловіки і батьки, вони готові прислухатися до своєї другої половинки і завжди захищати своїх рідних.

Валерій

Це ім’я походить від давньоримського слова «valeo», що в перекладі означає «бути сильним, здоровим».

Людині з таким ім’ям легко заводити нові знайомства, він допитливий і непосидючий, завжди прагне до нового та цікавого.

Це ім’я буквально просякнуте любов’ю до життя і вірою в себе. Валерії легко ставлять великі цілі і впевнено досягають їх.

Валерій завжди може постояти за себе, хоч і вважає за краще вирішувати конфлікти більш м’якими способами.

що означають імена для хлопчиків

Джерело: Instagram@nathan_noel_

Ігор

Ім’я походить від староскандинавскої мови і перекладається як «охороняти», «захищати».

Хлопчик з таким ім’ям легко заводить друзів з раннього дитинства, і як правило, ці дружні зв’язки досить міцні. Він завжди готовий прийти на допомогу і чекає такого ж від інших.

Ігор здатний стати цілком успішною людиною: побудувати кар’єру або ж досягти успіху у власній справі. Для цього йому досить проявити зовсім небагато терпіння.

Це ім’я наповнений енергією, бадьорістю, радістю, активністю, оптимізмом і завзяттям.

Борис

З арабської це ім’я переводиться як «видатний, почесний».

З дитинства хлопчик з таким ім’ям легко бореться з негараздами і долає всі перепони на шляху до своєї мрії і цілі. Він росте сміливим і впевненим у собі.

Борису завжди хочеться бачити в своєму оточенні таких же людей, як і він сам. Він не вибирає собі в друзі безвольних і слабких людей, а формує навколо себе лідерське оточення.

В майбутньому Борис може стати політиком, військовим чи керівником великої організації — такі професії здатні розкрити його потенціал.

таємниця імені, сильні чоловічі імена, імена для хлопчиків, сильні імена для хлопчиків

Джерело: pixabay.com

Захар

Ім’я походить від давньоєврейського мови і буквально перекладається як «згаданий Богом».

Такий хлопчик буде дуже уважним і турботливим до близьких, він буде горою стояти за своїх рідних і нікому не дасть їх скривдити.

Захара з дитинства цікавить техніка та точні науки, в школі він буде успішний в математиці, фізиці, інформатиці. Це і зумовить його майбутню професію.

Захар буде дуже товариською людиною, оточеним відданими друзями і люблячими рідними.

Андрій

Це давньогрецьке чоловіче ім’я, яке характеризує його власника як хоробру, мужню та сильну людину. У звучанні імені можна почути суворі та м’які нотки. Хлопчик Андрій — натура неоднозначна. Він буде лідером за природою, легко йтиме по життю, але не пробачатиме образ. Йому неважливо, якими методами, головне — досягти своїх цілей. Він завжди думає над своїми діями та має тверезий розрахунок.

Імена для хлопчика

Источник: pixabay.com

Олександр

У перекладі з грецької Олександр — це воїн, захисник. Чоловік з таким іменем прагнутеме до лідерства та досягатиме успіхів у всіх своїх справах. Навіть зменшувальне Сашко не змінить його вольовий характер ні у маленькому віці, ні у дорослому.

Кирило

Ім’я Кирило в перекладі з давньогрецької означає «пан» або «повелитель».

Домінантні риси характеру у володарів даного імені — допитливість, розум, амбітність, егоїзм. Кирило не може встояти перед незвіданим, намагається добути інформацію і докопатися до істини. Хлопчик з дитинства наділений величезною внутрішньою силою. Він дуже любить сперечатися і переконати його співрозмовникам практично неможливо. Для нього життя — постійна боротьба за своє місце під сонцем. Кирило гостро реагує навіть на найменшу критику на свою адресу. Тому батьки повинні формувати у сина досить легке ставлення до життя і до себе, прищепити йому навички самоіронії.

Єгор

Походження в імені Єгор грецьке, в перекладі означає «землероб».

Єгор активна і непосидюча дитина. Хлопець дуже впертий і недовірливий. Дорослим не просто стати авторитетом для дитини, яка впевнена в собі й своїй правоті. Для хлопчика важливо, щоб з ним були відверті та чесні, тоді й він буде відкритим і щирим.

Єгор добре вчиться. У цьому йому допомагає працьовитість, прагнення до порядку і бажання все систематизувати. Але якщо попадеться «поганий» вчитель — краще відразу переводити сина в іншу школу, бо вчитися він не буде. Єгор має прекрасні аналітичні здібності, добре поміркувавши над проблемами, він може вирішити будь-яку з них.

таємниця імені, сильні чоловічі імена, імена для хлопчиків, сильні імена для хлопчиків

Джерело: instagram@babylookstudio

Володимир

Це ім’я старослов’янського походження, що було створено зі словосполучення «володіє світом». Володимиру характерні сила, хоробрість та мужність. І все це без жодного натяку на жорстокість! Володар цього імені зачаровує своєю енергетикою, волею та рішучістю. Від природи така людина володітиме аналітичним складом розуму, добротою та щедрістю.

Михайло

У цього імені дуже глибока енергетична сила. Перекладається воно, як «наближений до Бога». Михайлу притаманні сила духу, твердість характеру та стабільність. Це добра, щедра, добра та чарівна людина, яка притягує інших. У таких хлопців завжди багато друзів, а також вони стают гарними сім’янинами.

Дмитро

У Дмитра чудово розвинена інтуіція. Володіє вічною, земною енергетикою, адже у перекладі з грецької ім’я означає «належить Деметрі», тобто – богині родючості, матері-землі. Люди на ім’я Дмитро відрізняються розумом, наполегливістю та силою волі. Вони завжди цілеспрямовано йдуть до мети та досягають успіху!

значення імені Дмитро

Джерело: Instagram @pressrkomi

Тимур

Походження в імені Тимур монгольське, в перекладі означає «залізний».

Тимур з дитинства має твердий характер, йому притаманні наполегливість в досягненні мети й цілеспрямованість. У будь-якому колективі хлопчик стає лідером завдяки відмінним організаторським здібностям. Власник цього імені завжди доводить почате до кінця, його не зупиняють ні труднощі, ні громадська думка.

Хлопчик спортивний, любить природу, активний туризм, добре вчиться, має гарну пам’ять. У Тимура відмінно розвинена уява, він здатний швидко і вдало застосовувати отримані знання на практиці.

Дарій

Походження в імені Дарій грецьке, в перекладі означає «переможець», «багач».

Хлопчик дуже активний і енергійний, у нього добре розвинені комунікативні навички. Йому все важливо дізнатися, встигнути, і перебувати в центрі уваги. Володар цього імені, як правило, має багато знайомих і друзів, тому від самотності не страждає. У суперечках Дарій намагається використовувати м’який підхід, зазвичай вважає за краще знайти компроміс.

У Дарія повно ідей, які він хотів би реалізувати, хлопчик має хороші здібності до вивчення іноземних мов, любить все, що пов’язано з мистецтвом.

Денис

Ім’я Денис походить від давньогрецького Діонісіос, яке означає людину, присвячену при народженні богу вина та землеробства Діонісу.

Денис має сильний характер, він прагматичний, впертий і цілеспрямований. Денис володіє прекрасним почуттям гумору, легким ставленням до життя та вмінням завоювати прихильність лбдей. усмішливістю. На перший погляд він може здатися безтурботним веселунцем, це не так — з віком Денис стає більш потайливим і недовірливим, виховує в собі вміння до удавання і хитрощі.

Відмінною рисою Дениса можна вважати успішність: все, за що він не візьметься всерйоз, у нього вийде. Схильність до ризику та здатність знаходити неприємності та пригоди, яка відрізняла його від інших дітей ще в дитинстві, з віком зростає в масштабах, але, як і раніше, врівноважується тим, що йому завжди щастить, та його вмінням створити навколо себе коло однодумців.

З раннього дитинства Денис відрізняється невгамовною уявою та невичерпним запасом енергії. Нерідко витівки хлопчика здивують своєю винахідливістю і масштабом.
Дитина легко йде на контакт, однолітки люблять його за багату фантазію і відкритість, дорослих приводить в розчулення безпосередність і доброта хлопчика.

дитина, хлопчик

Джерело: Freepik

Віталій

Ім’я Віталій походить від римського імені Vitalis, яке перекладається як «повний життєвих сил», «життєдайний». Власники цього імені відрізняються життєлюбністю, енергійністю, хорошим здоров’ям та позитивним ставленням до життя.

Віталій має чудовий смак, він любить життя у всіх його проявах і часто реалізується у сфері, пов’язаній з мистецтвом та естетикою, а також кулінарією. Успішний він і в областях, які потребують точності та ретельності. Він може бути як виконавцем, так і керівником, а до створення власного бізнесу душа у Віталія не лежить.

Особливістю характеру Віталія є наполегливість та працьовитість, але ці якості він виявляє лише тоді, коли захоплений своєю справою.Тому дуже важливо спостерігати за сферою інтересів хлопчика.

У дитинстві це сором’язлива і лагідна дитина. Для нього дуже важлива мати. Він слухняний, добре вихований, легко вливається в будь-який колектив, завжди може знайти собі цікаве заняття. Вчиться середньо, але виявляє непогані результати в улюбленій справі. Любить спорт і залюбки ним займається.

Матвій

Ім’я Матвій має давньоєврейське походження і означає в перекладі «дарований богом», «божа людина» або «дар божий». Ім’я Матвій носив один із дванадцяти апостолів, який став одним із авторів Євангелія.

Матвій — стримана, старанна, працьовита людина. Він налаштований гармонійно поєднувати роботу та відпочинок, у нього немає великих амбіцій, він не прагне видатної кар’єри. Однак він любить і вміє заробляти, оскільки вважає за важливе мати певний рівень достатку. Навколишні вражаються холоднокровністю та почуттям відповідальності Матвія і цінують його за дипломатичність та вміння залагодити всі сварки.

Найголовніші риси характеру Матвія — чесність і справедливість, що може створювати йому в житті проблеми. Він не любить конфліктів, але помітивши, що з кимось із його близьких надійшли нечесно, Матвій не пройде повз, а обов’язково відновить справедливість.

Матвій росте слухняною і спокійною дитиною, він наділений легкою вдачею і чудово сходиться з іншими хлопцями. Хлопчик не любить бійки, намагається уникати будь-яких конфліктів, віддає перевагу командним іграм, але не любить суперництва.

дитина, інтернет, компьютер

Джерело: Freepik

Ярослав

Ім’я Ярослав має давньослов’янське коріння. Згідно з дослідженнями, ім’я утворене від двох слів: «яр», що означає «затятий», «потужний», «сильний», і «слав» — «слава». Ярослав — «той, що володіє яскравою славою». Ще одне значення слова «яр» — «життєва сила» або «родючість», тому ім’я Ярослав могло означати «славний своєю життєвою силою». Багато князів Київської Русі носили це ім’я.

Ярослав має потужну подвійну енергетику. З одного боку, це щедрий, відкритий, привабливий улюбленець оточуючих, а з іншого — запальна, різка, не схильна до компромісів людина. Ярослав наділений марнославством, йому подобається чути компліменти на свою адресу, отримувати увагу з боку оточуючих.

Найяскравішими рисами Ярослава можна вважати його сміливість, рішучість, аналітичний розум, уміння швидко проаналізувати ситуацію та прийняти цілий комплекс рішень. Таке вміння допомагає йому реалізуватися у спортивній чи підприємницькій діяльності.

Маленький Ярослав не відрізняється зразковою поведінкою. Він часто конфліктує з вчителями через свою впертість, зухвалість і незговірливість. Це смілива дитина, вона завжди дає відсіч кривдникам. Однак і сам часто стає ініціатором скандалів та бійок. Але в ньому немає злості чи жорстокості, просто його характер дуже активний та енергійний.

Євген

Ім’я Євген має грецьке походження і означає у перекладі «шляхетний» або «знатний».
Євген ерудований, освічений, працелюбний працівник, має аналітичний склад розуму, що дозволяє йому досягти успіху в точних науках або в професіях, пов’язаних з технікою.

Не схильний до ризику, не прагне кар’єрного змагання, він воліє працювати в солідній компанії, ніж відкривати власний бізнес. Євген має широкий світогляд і здатний підтримати розмову на будь-яку тему. Інтелігентний та артистичний, з гарним почуттям гумору, він завжди налаштований позитивно і легко стає душею компанії.

Особливі риси характеру Євгена – шляхетність поведінки та правильні життєві цінності, для свого оточення він часто стає моральним авторитетом.

Євген — спостережлива, уважна дитина, винахідлива, з багатою фантазією. Йому легко дається навчання. Тяжіє до точних наук, але і з гуманітарними предметами справляється без будь-яких труднощів.
Легко заводить друзів, однолітків приваблюють доброта та тактовність Євгена, а також його фантазія та здатність придумати цікаву гру. Серед недоліків — нерішучість та труднощі у зосередженні на одній справі.

Мар’ян

Ім’я Мар’ян має латинське походження, в перекладі означає «морський».

Маленький Мар’ян активний непосида. Це типовий екстраверт із залізною силою волі, кипучою енергією та впертим характером. Дорослим деколи складно давати раду цій горючій суміші якостей, що проявилися в одній дитині.

Мар’ян дуже вимогливий до себе й оточуючих, любить керувати іншими та командувати. Легко адаптуються до будь-якої обстановки. У нього яскраво виражені здібності до наук і мистецтв, любить займатися всім, що вимагає копіткої, монотонної роботи.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты