Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276490"]
Досуг

Свято наближається: пишемо листа Святому Миколаю

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.12.04
0
До чарівного свята залишилося не так багато часу. У вас є шанс наповнити ці дні чарами, стати справжньою  помічницею Святого Микола

До чарівного свята залишилося не так багато часу. У вас є шанс наповнити ці дні чарами, стати справжньою  помічницею Святого Миколая. Якщо кожен день потроху готуватися до свята, то ви не будете метушитися і отримаєте задоволення. Бажаєте, щоб ваша дитина вірила у Чудо? Вірте в Чудо самі і пам’ятайте, що з тими, хто вірить у чаклунство, трапляються чарівні речі! Разом із дитиною обов’язково напишіть листа Святому Миколаю.

Джерело: canva.com

АДРЕСИ РЕЗИДЕНЦІЙ БОРОДАТИХ ЧАРІВНИКІВ

  1. Будинок Святого Миколая: с. Пистинь, Косівський р-н, Івано-Франківська обл., 78633. Також Святий Миколай має свою електронну пошту: [email protected]
  2. Головна резиденція Святого Миколая у Києві: У дзвіниці Успенського собору у Національному Києво-Печерському заповіднику знаходиться кабінет Святого Миколая, куди можуть прийти усі діти. Тут малюка чекатиме не тільки чарівник, а й альтанка з арок бажань та ящик для листів.
  3. Одеська резиденція Святого Миколая: село Осички, Савранський район Одеської області.
  4. Адреса Санта Клауса у Фінляндії: Santa Claus, Arctic Circle, 96930, Rovaniemi, Finland.

До речі, сьогодні ми маємо можливість не тільки написати листа Дідові Морозу або Святому Миколаю, але й отримати відповідь! Приголомшливе відчуття, повірте! Між іншим, ви теж можете надіслати такі листи: ненадовго повернутись у дитинство дуже корисно!

новий рік 2023, пишемо листа Діду Морозу

Джерело: [email protected]

ЯК ПИСАТИ ЛИСТА ДІДУ МОРОЗУ: 3 ПОРАДИ БАТЬКАМ

Для того, щоб новорічна атмосфера оселилася у вашому домі, напишіть із малюком послання бородатому чарівнику. За допомогою такого листа ви легко дізнаєтесь про бажання своєї дитини. Надихайтеся різдвяним відео, щоб було легше творити чудеса!


Готуємося
Розкажіть чи нагадайте малюку, хто такий Святий Миколай та Санта Клаус, де вони живуть, і як готуються до свята. Нехай дитина подумає, що вона справді хоче отримати в подарунок, а потім уже напише про свої бажання у листі.

Пишемо
Якщо ваш малюк вже знає літери та вміє писати, ви трохи підкажіть та направте його. Якщо дитина ще занадто мала — не біда, листа Святому миколаю пишуть батьки, а малюк бере участь у його оформленні. Починати послання зі списку подарунків неправильно, потрібно привітатися і трохи розповісти про себе, свої захоплення, вміння та успіхи, і вже після оголосити весь список подарунків.

Дуже класно, якщо будуть варіанти в цьому списку, щоб бородатий чарівник, напевно, міг «задовольнити» бажання вашої дитини. Відразу попередьте, що, можливо, Святий Миколай сам вирішить, що обрати зі списку. І ще, пам’ятайте, що несподіваний подарунок тішить ще більше! Адже малюк уже подумки пограв із тим, що замовляє, а от сюрприз — це завжди приємно!

Оформляємо
Чарівник, напевно, зрадіє, якщо послання буде красиво оформлене, нехай дитина намалює щось у святковій тематиці, зробить аплікацію. Нацкращим варіантом стане вітальна листівка для Святого Миколая, створена вашими спільними зусиллями.

куди писати листа Святому Миколаю

Джерело: Shutterstock

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВСІХ

Робота зроблена, лист готовий, не забудьте відправити його за адресою. Ну, а зараз настав час виконувати наше завдання: вибирайте цікаву гру і грайте в неї всією сім’єю.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты