Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273293"]
Все буде УКРАЇНА!, Досуг

10 правил, як захистити смартфон під час війни

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.03.17
0
Ці кілька простих правил допоможуть захистити ваш телефон у непрості воєнні часи! Росія атакує нашу державу не лише з повітря т

Ці кілька простих правил допоможуть захистити ваш телефон у непрості воєнні часи!

10 правил, як захистити смартфон під час війни

Джерело: Freepik

Росія атакує нашу державу не лише з повітря та землі, а й в інформаційному просторі. Саме тому важливо захищати свої пристрої від навали російських окупантів, які усіма методами намагаються з’ясувати місця перебування наших військових, мирних жителів та дітей, аби нанести ще більше шкоди.

У своєму Telegram-каналі експерт з кібербезпеки Андрій Баранович поділився кількома правилами інформаційної безпеки, які допоможуть захистити смартфон під час війни.

Як пояснив спеціаліст, основу військового рівня безпеки складає дисципліна. А отже, наведені далі правила допоможуть не лише у період війні, а й після.


Правила, як захистити смартфон під час війни

Правила, як захистити смартфон під час війни

Джерело: Freepik

 • Оновіть системні параметри телефону. Якщо смартфон не підлягає оновленню, доцільним буде замінити його на простішу модель, яка отримає свіжі оновлення.
 • Ліквідуйте усі застосунки, якими не користуєтеся. У самого спеціаліста всього три додатки: Signal, Twitter та Messenger.
 • Рекомендується не використовувати біометрію для захисту доступу до смартфона. Натомість встановіть пароль з обмеженою кількістю спроб.
 • Активуйте двофакторну аутентифікацію у всіх облікових записах. Тоді зловмисники не зможуть отримати ваші дані.
 • Зашифрований бекап рекомендується розмістити в «хмарі».
 • Ставтеся з підозрою до всіх отриманих посилань. Ніколи не переходьте за невідомими лінками, які надійшли в приватні повідомлення в будь-якій соціальній мережі чи месенджері — вони можуть бути створені хакерами з метою отримання даних.

Ще кілька порад для додаткової безпеки:

 • Зробіть профілі в соціальних мережах закритими. Часто зловмисники зламують особисті профілі для отримання інформації або створюють фейки.
 • Не ставте на аватарку світлини з прапором — вони можуть стати маяком для рашистів. Вони будуть слідкувати за інформацією, якою ви ділитеся або ставитимуть схожі портрети собі в соцмережах, щоб втертися в довіру. Якщо так хочеться поставити патріотичну світлину, ліпше закрити акаунт від сторонніх осіб.
 • Якщо вас автоматично додали до якоїсь невідомої групи в соцмережах чи месенджері, одразу відпишіться і заблокуйте.
 • Якщо хтось у соцмережах питає у вас приватну інформацію, задумайтесь! Ні в якому разі не давайте особистий номер телефону чи контакти інших людей, не діліться інформацією про становище в місті чи в конкретному районі, не розповідайте про місце перебування української військової техніки чи військових об’єктів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты