Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="262847"]
Материалы на украинском языке

Життя до популярності: на кого вчилися і де працювали українські зірки

0
У кожної зірки українського шоу-бізнесу є свій бекграунд і він не завжди "зоряний", адже мало хто всерйоз замислюється над тим, щоб з

У кожної зірки українського шоу-бізнесу є свій бекграунд і він не завжди «зоряний», адже мало хто всерйоз замислюється над тим, щоб заробляти на життя сценою.

юлия санина потап и настя

Олексій Потапенко: вчитель фізкультури

Серед таких особистостей і репер Потап. У 19 років він викладав фізичну культуру в школі, в якій навчалася екс-учасниця гурту «ВІА Гра» Санта Дімополус. Більш того, Олексій не тільки закінчив Національний університет фізвиховання та спорту України, а також отримав диплом магістра економічних наук.

потап

Джерело: Instagram @realpotap.

Тарас Тополя: юрист

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя здобував вищу юридичну освіту в Академії Міністерства Внутрішніх Справ. І одночасно з цим згадував дитинство і шкільні роки, які присвятив грі на скрипці і співу в хорі імені Ревуцького.


Тарас Тополя

Джерело: Instagram @tarastopolia.

Юлія Саніна: філолог

У шкільному віці Юлія вже захоплювалася музикою і навіть гастролювала з різними колективами. Але під час вибору університету повернула в трохи іншу спеціальність і вступила на філологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. А коли отримала на руки диплом магістра філології, захопилася журналістикою. На одному з інтерв’ю артистка і познайомилася з майбутнім чоловіком, з яким вони незабаром створили музичний проект — групу The Hardkiss.

Юлия Санина

Джерело: Instagram @the_hardkiss.

Артем Пивоваров: помічник анестезіолога

Український саунд-продюсер і співак у стилі нью-вейв народився в невеликому місті під Харковом. Саме там майбутній артист закінчив 9 класів середньої школи і вступив до медичного коледжу. Вищу освіту Артем здобув у Національній академії міського господарства в Харкові. Після отримання диплома еколога, Пивоваров три роки пропрацював помічником анестезіолога, паралельно займаючись музикою. А коли випав шанс круто змінити своє життя, Артем кинув медицину, не замислюючись.

Артем Пивоваров

Джерело: Instagram @pivovarovmusic.

Володимир Остапчук: репетитор англійської

Колись шоумен і комік навіть не підозрював, що настане той день, коли його запросять бути ведучім всесвітньо відомого конкурсу «Євробачення». Він народився в Умані і там же отримав вищу філологічну освіту. Перед тим, як піти на курси ораторського мистецтва і стати диктором, Остапчук деякий час пропрацював викладачем англійської мови разом з колишньою дружиною Оленою Войченко.

Владимир Остапчук

Джерело: Instagram @vova_ostapchu.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты