Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="263403"]
Материалы на украинском языке

Запрошуємо на безкоштовну виставку: ляльки Barbie, яких ви ще не бачили

Old date:
Current date: 2022.08.17
New date: 2021.03.11
0
Скільки видатних жінок України ви зможете назвати? А ваші діти? Найвідоміші жінки України в образі найвідомішої в світі ляльки Бар

Скільки видатних жінок України ви зможете назвати? А ваші діти? Найвідоміші жінки України в образі найвідомішої в світі ляльки Барбі відкриють для вас і ваших дітей сторінки історії нашої країни. Пані України — політичні діячі, вчені, історичні та міфічні персонажі, бізнес леді та акторки, музиканти та письменниці, художниці та поетеси – такі різні і такі яскраві!
Раді повідомити про незвичайну виставку Barbie: Пані України, що відкриється 16 березня в ТРЦ Ocean Plaza об 11.00. В Одесі вона викликала великий інтерес, дуже сподіваємось, що зацікавить киян.

28 лялькових майстрів зі всієї країни (Харків, Одеса, Київ, Тульчин, Вінниця) створювали образи 36 ляльок, серед яких:


  • княжна Либідь та Анна Ярославна,
  • Марія Заньковецька та Леся Українка,
  • Руслана Лижичко та Оксана Караванська,
  • депутат Яна Зінкевич та волонтер Катерина Ножевнікова,
  • Юлія Саніна з дуету The Hardkiss та реп-співачка Альона-Альона.


У центрі уваги майстрів – одяг героїнь. Можна прослідкувати, як мода змінюється з роками, але дає можливість відобразити індивідуальність жінки, підкреслити її внутрішній світ та культуру, оточення та життєві позиції.

Виставка буде безумовна цікава дітям та дорослим, в незвичній ігровий формі познайомить з сучасними та історичними видатними жінками України, буде надавати маленьким відвідувачам віру у майбутнє, в успішність жінок в різних сферах життя, впевненість у свої сили у здійсненні мрій.


Саме цю мету ставили перед собою в «Антошка», коли замислювали цей проект та запрошували до участі творчій проект “КуКультура” та ТОВ «ТойДіКо Україна».


Безкоштовні виставка пройде в Києві з 16 до 28 березня в ТРЦ Ocean Plaza, (вул. Антоновича, 176, 2 поверх, магазин «Антошка», з 16 до 28.03.2021. Після цього виставка буде мандрувати країною, її чекають лялькові музеї Дніпра, Вінниці, Львова.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x