Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="258177"]
Материалы на украинском языке

Як ростити та виховувати дітей нового покоління: рекомендації фахівців

0
Реєстрація Молоді батьки люблять та виховують дітей, але дуже часто не мають ані досвіду, ані глибоких знань. Зазвичай все іде ста�

Молоді батьки люблять та виховують дітей, але дуже часто не мають ані досвіду, ані глибоких знань. Зазвичай все іде стандартним шляхом: «У нас у родині усі так робили – бабуся виростила маму, мама – мене. Я нормально виросла і з дитиною моєю усе буде добре!»

 

Так, але справа в тому, що з дітьми 21 сторіччя неможливо досягти успіху, використовуючи старі методи та схеми, що використовували 20 або 30 років тому. Це просто не працює з новою генерацією – Альфа. У вас є унікальна нагода дізнатися про все, що необхідно для виховання щасливих дітей у 21 сторіччі.


28 листопада 2020 року на надихаючому onlineПРАКТИКУМІ «Як виховувати та ростити дітей нового покоління», ви дізнаєтесь про найсучасніші тренди у догляді  та вихованні малюків, дошкільнят та першачків. Проведіть кілька годин карантину вихідного дня з користю. Ви поліпшите якість життя, атмосферу вдома та відносини всередині сім’ї!

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ

 

Ми запросили кращих з кращих! Прогресивні, обізнані, практикуючи фахівці розкажуть та навчать вас, подарують знання та впевненість!

Отже! На вас чекає зустріч з головним редактором журналу «Мой ребенок», контент-директором сайту moirebenok.ua Владою Барсуковою. Вона буде вести наш суперкорисний захід.

 

 

Майя Руселевич, к.м. н., лікар вищої категорії, педіатр, алерголог, пульмонолог, засновник

медичного алергологічного центру «Baby Health», м. ІРПІНЬ

Майя – дуже досвідчений та небайдужий лікар! Вона знає, що НОВА ГЕНЕРАЦІЯ — ЦЕ ПОКОЛІННЯ АЛЕРГІКОВ. Батькам потрібно налагодити життя малюків (та і власне теж змінюється, коли дитина має алергічну реакцію).

Як покращити якість життя дитини-алергіка та його родини? Що потрібно знати про ризики, профілактику, необхідні аналізи та лікування маленького алергіка.

Майя розвіє міфи щодо дієти мами, яка годує, купи аналізів та досліджень, а також розкаже, чим годувати дитину, якщо існує ризик алергічної реакції. Найсвіжіші дослідження, сучасні рекомендації та лише практичні поради!

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР НАШОГО ONLINEПРАКТИКУМУ ДЛЯ СУЧАСНИХ БАТЬКІВ – МЕРЕЖА ОТРОПЕДИЧНИХ САЛОНІВ Орто-Лайн!

Ортопедичні салони Орто-Лайн з 2010 року піклуються про здоров’я своїх клієнтів.  Мережа налічує 14 магазинів у Києві та Харкові. Мета Орто-Лайна — зруйнувати у свідомості людей стереотип про те, що ортопедичний салон — це місце для травмованих або людей з обмеженими можливостями.  У ці зручні магазини приходять здорові люди за профілактикою і виробами для забезпечення комфорту, а ті, хто захворів чи травмувався — за продуктами для одужання, поліпшення якості життя і прискорення періоду реабілітації.

Орто-Лайн постійно вдосконалює якість обслуговування і формує великий асортимент ортопедичного дорослого і дитячого взуття, устілок, компресійного трикотажу, бандажів. Асортимент — це якісні сучасні ортопедичні та медичні вироби від провідних виробників, відповідні українським законодавством і світовим стандартам для такої продукції.

Місія компанії — нести культуру здорового способу життя, максимально сприяти в лікуванні і профілактиці захворювань опорно-рухового апарату і венозної системи за допомогою якісних ортопедичних та інших медичних виробів.

Ірина Валентинівна Деряпа, к.м.н, лікар-офтальмолог вищої категорії, клініка ЄвроЗір+, м. Київ

Діти та гаджети – суперактуальна тема! Ми не можемо розірвати цей тандем, не можемо зупинити розвиток цивілізації або створити дитині абсолютно інтернет-стерильні умови. Реальність – є реальність. Телефони, планшети, комп’ютери, а зараз ще й дистанційне навчання! Ірина Валентинівна розкаже, як зберегти  зір дитини в умовах тотальної діджиталізації.

НАШ ПАРТНЕР – АТ «КИЇВСЬКИЙ ВІТАМІННИЙ ЗАВОД»

Національна фармацевтична  компанія – виробник  «Київський вітамінний завод» більше 70 років займає стабільні позиції на ринку України та світу. Портфель компанії  нараховує  175 препаратів та 7 лікарських засобів для ветеринарії. При виготовленні продукції використовуються високоякісні субстанції ведучих європейських країн та їх дочірніх компаній. Виробництво відповідає стандартам якості ДСТУ ISO 9001: 2009 та  ISO 9001: 2008 та GMP. Компанія має власну сертифіковану лабораторію. Представники компанії працюють у 24 областях України та 6 країнах близького та дальнього зарубіжжя. Благодійність та гуманітарна допомога – постійна частина роботи компанії.

Основний принцип АТ «Київський вітамінний завод» — якість без компромісів!

Знайомтеся – Візивіт! Рекомендований в якості загальнозміцнювального засобу, додаткового джерела антоціанів, вітаміну А та селену. Продукт сприяє підвищенню гостроти зору, зменшенню втоми очей у результаті довгої роботи при штучному освітленні, загостренню нічного бачення. Підходить дорослим та дітям від 3-х років (по 1 капсулі 1 раз на добу під час або після прийому їжі протягом 30 днів). Рекомендовано повторювати курс 2-3 рази на рік.

Застереження: індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Владислава Барзилович, к.м.н, лікар вищої категорії, педіатр, алерголог, KinderiKlinik, м. Київ

 Владислава – чарівна молода мама, отже КОЖНА її порада – це не просто порада фахівця це ще й порада мами, яка піклується про власну дитину і знає все, що вас турбує. На нашій зустрічі Владислава познайомить вас з 10 важливими фактами про дітей до 7 років, про які наші мами навіть не здогадувалися! До речі, запрошуйте бабусь до нас!  Владислава Барзилович розкаже про сучасний підхід до піклування про малечу. Чому загальна концепція догляду за дитиною докорінно змінилася та що в цьому хорошого?

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ

 

Автокрісла, заколисувачі, манежі, ходунці, віжки, аксесуари для дитини до 2 років, що потрібно купувати дитині до 3 років, міфи та правда про матусиних помічників, автокресла, манежи, вожжики, ходунки, как выбрать автокресло, чем опасны ходунки, чем опасен манеж для ребенка, ребенок не ползает, чем занять ребенка, который не умеет ходить

Джерело: Shutterstock

Вікторія Любаревич-Торхова, нейропсихолог когнітивного розвитку, більше 20-ти років життя присвятила психології, автор програми для школярів «Радість від знань», адаптований і проведений з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД»

Яка стратегія виховання формує самодостатню особистість, а яка «вчить» дитини виживати і бути «зручним»?  Що важливо дати дитині в перші роки життя для того, щоб він був успішним і щасливим.

Вікторія допоможе вам зрозуміти, як не зламати дитину, а виховати особистість.

Підказка: базові знання про розвиток анатомії психіки дитини допомагають батькам у формуванні довірчої комунікації з дитиною та знімають завищені очікування від дітей і допомагають уникати серйозних неврозів. На лекції Вікторії Любаревич-Торхової ви дізнаєтесь:

  • як формуються психіка і здатності дитини
  • що таке віхи розвитку або Кризи 1-го, 3-х, 6-ти, 11-ти, а також 13-ти і 15-ти років
  • як моделюється сприйняття і поведінка дитини на цих етапах
  • що таке базові потреби кожної дитини і як вони формують самооцінку
  • що це за таке «золоте правило» мудрого батька, яке допомагає успішно пройти всі етапи дорослішання дитини в довірчих відносинах
  • як впливає на розвиток дитини поява другої дитини і як уникнути негативних наслідків.
правила безопасности для детей, как научить ребенка правилам безопасности, как ребенку привить чувство осторожности, осторожность на дороге, один дома, насилие, укусы животных, раны, запреты, детская психология

Джерело: Shutterstock

Галина Олександрівна Васковець, дитячий невропатолог, невролог, лікар вищої категорії, 15 років присвятила дітям, працюючи практикуючим неврологом. м. Черкаси.

Чи знаєте ви, як пов’язана поведінка дитини, емоційні розлади та порушення сну? Галина Олександрівна розкаже про усі підводні камені, які приховує спосіб життя сучасних  дітей. Як змінюється життя, коли ми покращуємо якість сну та слідкуємо за режимом. Як це зробити і чи це взагалі можливо? Усі відповіді отримаєте на нашій зустрічі!

НАШ ПАРТНЕР – КОМПАНІЯ VORWARTS PHARMA!  

Vorwarts Pharma пропонує якісні продукти та надійне партнерство, має ряд незаперечних переваг на фармацевтичному ринку – у 2019 на XX ювілейному з’їзді Фармацевтів України компанія Vorwarts Pharma отримала почесну нагороду в номінації «Партнерство — стратегія успіху», Компанія піклується про свою репутацію, створену протягом багатьох років якісної роботи, цінує довіру і щире ставлення клієнтів.

«Фломма» — поліпшення якості сну і підтримки нервової системи!

Нормалізує циркадність сну (якісну роботу внутрішнього годинника організму), вироблення мелатоніну. Забезпечує хороше засинання, підвищує стійкість нервової системи, до психоемоційного напруження і стресу. Знімає тривожність, страх перед відповідальними, заходами, спілкуванням, новим колективом. Усуває відчуття пригніченості, і апатії, покращує когнітивні функції.

ребенок спит - фото

Джерело: Pixabay

НАШ ПАРТНЕР — ТМ Kabrita

Торгова марка Kabrita — голландські традиції та досвід фермерства втілені в ніжному харчуванні на основі козячого молока для дітей з народження до трьох років. Всім відомо, що козяче молоко і продукти на його основі добре засвоюються і переносяться. Це сприяє більш комфортному травленню дитини.

Суміші Kabrita поєднують в собі переваги козячого молока і сучасні інгредієнти для зростання, розвитку і захисту малюка. Вони адаптовані за білково-жировим складом та наближені до грудного молока. Містять всі необхідні вітаміни і мінерали. І, головне, їх м’який вершковий смак дуже подобається малюкам. А для першого злакового прикорму ідеальними будуть наші каші на адаптованої молочної суміші, які містять пребіотики для поліпшення травлення і зміцнення імунітету і не містять цукру.

Пюре Kabrita поєднує в собі всю користь органічних фруктів і ягід з додаванням козячих вершків. Дозволяють урізноманітнити раціон малюка. Без цукру, без крохмалю, без консервантів, без смакових добавок і без ГМО.  Kabrita — правильний перший вибір для Вашого малюка! Зроблено з любов’ю.

Важливо! Грудне молоко-краще харчування для вашої дитини! З питання вибору харчування порадьтеся з педіатром.

Анна Саліванчук

Талановита акторка та популярна блогерка порадить, як мамі успішно поєднувати кар’єру і дітей.  На скільки це реально і як зупинитися, коли готова забути про себе заради дітей. Ця жертовність та щоденні подвиги не потрібні: малюки мріють про щасливу маму. Саме це – найлогічніший спосіб подарувати їм щасливе дитинство. Анна навчить, як зробити так, щоб усе запрацювало.

Олександр Грухаль, маркетинг директор групи компаній Ортомед Холдинг.

Замислюєтеся над придбанням якісного взуття для дитини? Чи йдете  та спонтанно, швиденько купляєте те, що обрає малюк? Такий шопінг – справа серйозна.  Від вашого вибору залежить формування правильної постави. Саме за допомогою взуття  ви займаєтесь профілактикою відхилень розвитку опорно-рухового апарату у дітей. Олександр кожного дня стикається з величезною кількістю ортопедичних проблем у діточок, то ж зробить усе, щоб батьки добре орієнтувалися, коли купляють взуття та розуміли, на що треба звернути увагу. Тема виступу нашого спікера «Формування правильної постави та профілактика відхилень розвитку опорно-рухового апарату у дітей від 3-х років».

Наші партнери підготували чудові призи для відвідувачів надихаючого onlineпрактикуму – беріть участь у розіграшу та вигравайте корисні речі для діточок!

Зробіть 28.11.20 корисним днем для вас та вашої родини! Набувайте нових знань, впевненості, отримуйте відповіді на питання, що турбують!

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты