Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268984"]
Материалы на украинском языке, У ритмі великого міста! Правила прогулянок з малюком

Як вибрати коляску для ідеальних прогулянок

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.23
0
Коляска – одна з найважливіших речей для майбутніх батьків. Від правильного вибору залежить комфорт як немовляти, так і мами з тат

Коляска – одна з найважливіших речей для майбутніх батьків. Від правильного вибору залежить комфорт як немовляти, так і мами з татом. Ми зібрали кілька корисних порад, які допоможуть вибрати ідеальну коляску для прогулянок.

Як вибрати коляску для ідеальних прогулянок

Джерело: shutterstock

 

Через відсутність досвіду молоді батьки нерідко роблять помилку та обирають дитячий транспортний засіб, спираючись лише на його дизайн та габарити. А вже коли доводиться піднімати придбану коляску на 5-й поверх, бо вона не влазить в ліфт, стає зрозуміло: десь ми помилилися!

Саме тому перед покупкою коляски радимо звернути увагу на наступні фактори.


Положення                     

Немовля довгий час перебуватиме у лежачому положенні (сидіти дітки починають лише з 6 місяців), тому головною особливістю для коляски є рівна горизонтальна поверхня. Якщо є певні вугри чи западини, потрібно підстелити жорсткий матрац.

З новою коляскою Anex m/type PRO про це можна не турбуватися. Люлька виготовлена з EPP матеріалу, який має високу термостійкість. Завдяки цьому взимку дитина спокійно насолоджуватиметься теплом, а влітку – прохолодою. Ще є система циркуляції повітря, яка забезпечує вентиляцію дна і капюшона люльки, матрацика, підніжки та капюшона прогулянкового блоку.

Як вибрати коляску для ідеальних прогулянок

Розмір коляски                            

Перед покупкою коляски врахуйте кількість часу для прогулянок, стан доріг вашого маршруту та відмінність сезонів. В якості першої коляски варто обирати транспортний засіб з великими та міцними колесами. Занадто маленькі можуть з часом розбовтатися та почати скрипіти. Тим паче різні вибоїни, сніг, бруд будуть забивати їх та тим самим створювати перепони для нормального руху.

Не зайвим буде перед походом до магазину виміряти ширину дверних прорізів у ліфті та квартирі, а потім порівняти із відстанню між колесами. Це допоможе підібрати правильну коляску.

Для теплої пори року підійде коляска з гумовими шинами, але взимку вони можуть ускладнити пересування по снігу. Тоді найкращим варіантом стануть пластикові колеса – з ними їздити легше. В деяких колясках можна змінювати колеса, тому це питання варто уточнити під час покупки.

Вага коляски

Дуже важливий фактор, особливо якщо в домі часто не працює ліфт. Занадто габаритна та важка коляска викличе безліч труднощів, тому рекомендуємо обирати якомога легші варіанти. Наприклад, люлька Anex m/type PRO на 1 кг легша, ніж стандартні пластикові, має просторе спальне місце для дитини і при цьому важить всього 3,5 кг. Батьки можуть без зусиль гуляти з коляскою і легко транспортувати її з дому на двір та назад!

Як вибрати коляску для ідеальних прогулянок

Маневреність

Перевірте здатність коляски до поворотів, нахилів, бо при в’їзді на бордюри чи певні піднесення вам це точно знадобиться. До речі, завдяки потрійній амортизації коляска m/type PRO легко пересувається та підлаштовується під тип дороги. Під час зупинки також легко зафіксувати колеса одним натисканням кнопки.

Здатність до трансформації

Коляска-трансформер. Легко перетворюється з «лежачого» варіанту в прогулянковий — «сидячи».  Ручка перекидається на іншу сторону, завдяки чому перетворюється у прогулянкову коляску. Можна відстебнути деталі, аби полегшити коляску. Легко складається і тому не займає багато місця. Однак такі варіанти майже завжди важкі, з поганою маневреністю, мають нерівну поверхню у колисці (треба підкладати матрацик) і не дуже високі.

«3 в 1» чи класика.  У класичному варіанті каркас завжди в одному положенні, але люльку можна зняти і замінити на прогулянковий варіант, коли дитині виповниться 6 місяців. Комплектація 3 в 1 також передбачає наявність автокрісла, яке можна поставити на раму за допомогою адаптерів. Однак такий варіант буде мати вищу ціну.

Як вибрати коляску для ідеальних прогулянок

Класичні коляски з люлькою та можливістю замінити її на прогулянковий блок більш доступні та при правильній експлуатації служитимуть довше. В транспорті з такою коляскою не дуже зручно, зате вона висока і маневреність в неї краща!

Прекрасний варіант такої класики – нова коляска Anex m/type PRO. Вона елегантна, легка, міцна та багатофункціональна. Люлька PRO виготовлена з EPP матеріалу, який використовують у виробництві автокрісел. А це лише підвищує безпеку та комфорт дитини.

І найголовніше – ручка коляски має 9 положень, які роблять використання транспорту максимально зручним для батьків будь-якого росту. Ще у m/type PRO є кошик-трансформер з чотирма режимами: відкритим, напіввідкритим, збільшеним та повністю закритим.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОЛЯСКУ ТУТ


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты