Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="221769"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Як швидко схуднути: яка каша прибере жир на стегнах

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.09
0
Каша вважається корисним, але калорійним продуктом. Тому будь-яку кашу дуже рідко включають до дієти. Хіба що в моно-дієту або вугле

Каша вважається корисним, але калорійним продуктом. Тому будь-яку кашу дуже рідко включають до дієти. Хіба що в моно-дієту або вуглеводну. І все-таки кашу, прагнучи позбавитися від зайвої ваги, їсти все-таки варто. Але одну з усього їх розмаїття. Яку ж?

Як швидко схуднути

Джерело: [email protected]

Це дивно, але факт: кашу, яка виводить жир з організму, сприяє схудненню в самих що ні на є проблемних для жінок місцях — на стегнах, люблять далеко не всі люди. Йдеться про пшоняну кашу.

З чого «зроблена» пшоняна каша?

Більшість міських жителів з упевненістю дадуть відповідь на це питання: з пшона, звичайно! Але пшоно як таке на полі не росте. «Першоджерелом» каші, яка сприяє виведенню жиру з організму, є просо. Чули про таку зернову культуру?
Просо — це найдавніша зернова культура, яка була у великій пошані в Китаї, а потім — і на слов’янських теренах. Рис і кукурудза набагато «молодше» пшоняної каші, яку з величезним задоволенням поїдали наші предки. І не тільки у вигляді каші. Борошно з проса, пиво, супи та солодкі страви — в древніх «куховарських книгах» безліч рецептів з пшоном, яке виготовляється з проса.

Як швидко схуднути

Джерело: ВД Бурда

Чим корисна пшоняна каша? Вчені, звернувши свій погляд на несправедливо витиснену з наших столів пшоняну кашу, визначили:
пшоняна каша сприяє виведенню жиру з організму. Особливо цінною її якістю є те, що вона виконує виражене очищаючу функцію, створює умови для природного виведення жиру з жіночих «комор» — стегон. А ці місця, як відомо, дуже неохочуть розлучаються зі своїми «накопиченнями».

Пшоно має здатність відновлювати організм після антибактеріальної терапії. І мова тут не про заселення шлунково-кишкового тракту пре- і пробіотиками. Виявляється, пшоняна каша має здатність виводити з організму «хімію» після посиленої лікарської терапії, зокрема — після антибактеріального лікування.

Пшоняна каша — прекрасне джерело вітаміну РР, магнію і безлічі інших мікроелементів, сукупність яких має здатність виводити з організму холестерин — основну причину передчасної смерті людей через серцево-судинних захворювань, серед яких інсульт та інфаркт — на сумному першому місці.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: