Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="254217"]
Материалы на украинском языке

Як розважити дитину, коли вона хворіє: 5 вдалих ідей

0
Будь-яка людина, не кажучи вже про дитину, втомиться лежати пів дня в ліжку і дивитися в стелю. Звичайно, мультики та ігри на планшет�

Будь-яка людина, не кажучи вже про дитину, втомиться лежати пів дня в ліжку і дивитися в стелю. Звичайно, мультики та ігри на планшеті на якийсь час розважать малюка, але є і ще сила-силенна занять, які зможуть його зацікавити і зробити процес одужання захоплюючим!

Джерело: instagram@job_maker

Мамина увага

  1. Не бійтеся відхилитися від режиму дня. Не потрібно дотримуватися чіткого режиму дня, коли малюк хворіє. Краще частіше підходити до дитини, заколисувати, гладити й обіймати. Мамине тепло — важлива частина лікування.
  2. Малюка, що хворіє не можна лаяти за капризи та шкідливу поведінку.  Поки температура хоч не на багато, але вище норми, мамі потрібно набратися терпіння та бути ніжною й уважною.
  3. Діти часто чинять опір лікувальним процедурам. Постарайтеся бути твердою, але обійдіться без примусу і насильства. Скажіть малюкові, що він дуже сміливий, що разом ви переможете хворобу, потерпіти треба зовсім трохи і за сміливість його чекає нагорода. Пообіцяйте почитати улюблену казку після прийому ліків — і, звичайно, відразу ж виконайте обіцянку.

Чим розважити малюка?

  • Коли температура спаде і дитина знову стане активною, вона може занудьгувати. Організуйте їй нескладні заняття, щоб дитина не мучалася без діла. І при цьому продовжувала дотримуватися постільного режіму.
  • Скористайтеся спеціальним столиком-розносом. Він ставиться зверху на коліна і дозволяє їсти, малювати, збирати пазли або мозаїку, лежачи у ліжку.
  • Дозвольте малюкові грати з улюбленими іграшками необмежену кількість часу. Якщо малюк буде в гарному настрої — він швидше одужає!

Ідея №1

Передивіться разом з дитиною старі фотоальбоми з вашого дитинства, і навіть з дитинства бабусь і дідусів, якщо такі фотографії збереглися, одночасно згадуючи історії, з ними пов’язані. Ще дітям завжди цікаві історії про них самих, які вони просто не пам’ятають, бо були занадто маленькими — як народилися, як ходили в дитячий сад, якими були в грудному віці, що смішного робили … Такі розповіді допоможуть дитині трохи відволіктися від свого стану — першіння в горлі або біль у животі, наприклад, і легше його перенести.

Джерело: [email protected]_kolvakh

Ідея №2

Пошукайте заздалегідь якісні аудіопостановки великого хронометражу, які дитина ще не чула, але напевно буде з інтересом слухати. Запропонуйте дитині закрити очі та послухати казки або радіоспектаклі. Можна зробити це в навушниках. Дитина, можливо, до кінця постановки засне, і це добре, організму потрібен сон, тільки стежте, щоб в потрібний момент зняти навушники та вимкнути казку.

Ідея №3

Створіть навколо ліжка криївку. Побудуйте форт з покривал, помістивши їх над ліжком, якщо є можливість. А потім забирайтеся всередину і читайте книжки з пригодами!


Джерело: theodysseyonline.com

Ідея №4

Запропонуйте дитині зайнятися творчістю. Навіть лежачи або напівлежачи можна робити в ліжку різні творчі речі. Можна в’язати лежачи, малювати олівцями та фломастерами або писати, закріпивши папір на металевому розносі магнітами. Велика розмаїтість наборів для творчості зараз дозволяє підібрати дитині таку майстерілку, що не забруднить ні її, ні ліжко, з якої без клопоту можна працювати лежачи.

Напрімер, робити фігурки з синельного дроту. Плести браслетики з резиночок. Маленькі дітки можуть грати з ігровим тестом на великому розносі, воно не приклеїться до подушки або ковдри.

Джерело :instagram@playdoh

Ідея №5

Головоломки теж можуть скласти компанію хворій дитині, тільки такі як кубик Рубика та його всілякі варіації, змійки, кулі лабірінтуси таінші компактні варіанти.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты