Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="262012"]
Материалы на украинском языке

Як обрати молочну суміш для немовляти

Old date:
Current date: 2022.05.25
New date: 2021.02.08
0
Правильне й повноцінне харчування – це запорука здорового гармонійного розвитку та міцного імунітету вашого малюка. І ідеальний

Правильне й повноцінне харчування – це запорука здорового гармонійного розвитку та міцного імунітету вашого малюка. І ідеальний продукт для дитини – це  материнське молоко. Проте багатьом матусям з різних причин іноді доводиться переходити на змішане або штучне вигодовування. Як же вибрати молочну суміш для крихітки?

Як обрати молочну суміш для немовляти
Найкраще для малюка

Безперечно, найкраще харчування для немовляти – мамине молоко. Природа подбала про те, щоби разом з ним дитина отримувала все необхідне для повноцінного росту і розвитку, міцного імунітету та здоров’я. Материнське молоко містить не тільки всі необхідні для малечі поживні речовини в оптимальному співвідношенні, але й комплекс захисних факторів і біологічно активних речовин. Крім того, смоктання грудей дозволяє малюку відчути материнське тепло й турботу, допомагає і мамі, і дитині заспокоїтися, підтримувати тісний емоційний зв’язок.

Однак іноді трапляються ситуації, коли доводиться переводити крихітку на змішане або штучне вигодовування. Причин може бути безліч: нестача грудного молока, недостатня його поживність, медичні показники, згаслий смоктальний рефлекс. У такому випадку на допомогу приходять дитячі молочні суміші. І якщо підібрати суміш, максимально наближену за складом до материнського молока, харчування малюка буде анітрохи не гіршим.


Як обрати молочну суміш для немовляти

Якою має бути дитяча молочна суміш

До двох років дитині рекомендовано давати тільки адаптовані дитячі суміші. Їхній склад максимально наближений до жіночого молока і має всі необхідні для малюка нутрієнти. Крім того, важливо звертати увагу на основу суміші – молоко для приготування суміші має бути органічним і свіжим.


Фахівці компанії HiPP протягом багатьох років досліджують грудне молоко й розробляють молочні суміші, максимально наближені до нього за складом, а отже найбільше відповідають потребам немовляти у повноцінному харчуванні.

Молочні суміші HiPP COMBIOTIC® вироблені  з органічного молока та містять захисну комбінацію пробіотиків і пребіотиків за зразком грудного молока*:

 • пребіотики;
 • пробіотики;
 • омега-3,  омега-6;
 • оптимальну для кожного віку кількість білків, жирів та вуглеводів;
 • вітаміни, залізо, кальцій та інші важливі інгредієнти для забезпечення гармонійного розвитку;
 • нуклеотиди.

Завдяки комбінації пробіотиків і пребіотиків у складі сумішей HiPP COMBIOTIC® мікрофлора кишківника малюка буде формуватися як при грудному вигодовуванні. Саме це забезпечує нормальне травлення та міцний імунітет, який, як відомо, на 70% залежить від стану кишківника.


Як обрати молочну суміш для немовляти

Надзвичайно важливим є також те, що основою для сумішей HiPP COMBIOTIC® є сертифіковане свіже органічне молоко. Це не звичайне сухе молоко, яке використовують інші виробники замінників грудного молока, а справжнє свіже молоко, яке потрапляє на завод безпосередньо з ферм, де налагоджене органічне виробництво. Завдяки цьому в молоці зберігається більше вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.

Все це свідчить про те, що із сумішами HiPP COMBIOTIC® крихітка буде отримувати не тільки все необхідне для росту та розвитку, але й важливі компоненти для підтримки здорового травлення та імунітету.


Результати тестування

Як малюки сприймають суміші HiPP COMBIOTIC®? Чи насичуються вони та чи їдять із задоволенням? Чи все добре з травленням та випорожненням? Знайти відповіді на всі ці питання ми вирішили за допомогою незалежного тестування  на порталі naprobu.ua. Матусі – учасниці тестування протягом місяця годували діточок сумішами HiPP COMBIOTIC® та ділилися своїми враженнями: детально описували, як сприймають малюки суміші та як реагує дитячий організм. Варто відзначити, що переважна більшість учасниць тестування залишилася задоволеною результатами та має намір купувати дитячу суху молочну суміш HiPP COMBIOTIC® і надалі.

Як обрати молочну суміш для немовляти

Natmihay: «HiPP COMBIOTIC 3 нам дуже сподобалася, я б навіть сказала, що вона ідеальна, це найкраща суміш для дитини. Ідеальні  випорожнення, прибавка у вазі за стандартами, крихітку нічого не турбує. Склад суміші хороший, присутні всі необхідні вітаміни, мікроелементи, а також пребіотики для хорошого травлення. В комплекті зручна мірна ложка, щоб дозувати суміш. Тепер особисто мої суб’єктивні враження, оскільки головний споживач суміші висловити свою думку поки не може: на смак суміш приємна, пахне молочком. Якщо не вистачає молока, для догодовування – те що треба.


За продуктовим тестом це стовідсотково безпечна суміш (що для мене найголовніше). Ось, нарешті, через кілька місяців, перепробувавши те, що є в дитячих магазинах, знайшли свою ідеальну суміш HiPP!»

За підсумками тестування**:

 • 100% експертів довіряють бренду HiPP після тестування
 • 97% експертів готові рекомендувати суху молочну суміш HiPP COMBIOTIC® своїм друзям, знайомим, родичам.
 • 92% експертів підтвердили, що молочна суміш HiPP COMBIOTIC® підійшла дитині та добре нею сприймається.

*Згідно з дослідженням Lopez Huertaz E.et.al., Іспанія, 2009–2011 рр., під зразком грудного молока слід розуміти подібність видів пробіотиків та пребіотиків до тих, що містяться у грудному молоці.

Як обрати молочну суміш для немовляти


** за результатами тестування на сайті www.naprobu.ua, кількість заповнених анкет – 62.


Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком вживання молочної суміші дитиною необхідно проконсультуватися з лікарем. Вікові обмеження вказані на товарі. Більше на сайті hipp.ua. Дитяча суха молочна суміш «Комбіотик-2» з 6 місяців, «Комбіотик-3» з 10 місяців, «Комбіотик-4» з 18 місяців.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Метки:
На пробу
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x