Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270503"]
Материалы на украинском языке

Як не зламати дитину та виховати особистість? Поради експертів і батьків

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.10
0
Як екологічно та гармонійно виховувати дитину? На надихаючому ОНЛАЙН-ПРАКТИКУМІ ви отримаєте унікальний досвід та корисну інформ

Як екологічно та гармонійно виховувати дитину? На надихаючому ОНЛАЙН-ПРАКТИКУМІ ви отримаєте унікальний досвід та корисну інформацію від кращих практикуючих лікарів!
Для майбутніх та молодих батьків: 20 листопада 11:00 ОNLINE-практикум, що надихає!

ФАХІВЦІ ПРАЦЮЮТЬ ТА ДІЛЯТЬСЯ ЗНАННЯМИ, ЯКІ НЕ ПРОЧИТАЄШ У КНИЖКАХ, НЕ ЗНАЙДЕШ В ІНТЕРНЕТІ ТА НЕ ПОЧУЄШ НА ІНШИХ ВЕБІНАРАХ.

Вся ексклюзивна та якісна ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС БЕЗКОШТОВНА! У вас буде можливість задати питання, отримати відповідь експерта та позбутися тривог та страхів.


ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ТА РОКЛАД ОНЛАЙН-ПРАКТИКУМУ⇒

НА ВСІХ УЧАСНИКІВ ЧЕКАЮТЬ ЧУДОВІ ПОДАРУНКИ:
  • відеозапис виступу,
  • багато корисних сюрпризів від наших партнерів.


НАШІ СПІКЕРИ

Лілія Білоусова
— ведуча

Коуч просунутих батьків та дітей, член правління Асоціації Коучої та фасилітаторів, психолог, провідний тренер «EdCoach School», тренер програм з виховання дітей, автор різних інтелектуальних продуктів для дітей та дорослих.
ЮЛА
CEO Yula Company, раннерка першої школи комунікацій YulaPRaktika.
Юла поділиться досвідом, чи можливо, не кидаючи роботу, встигнути все! Як організувати робочі процеси кожного в сім׳ї будучи вагітною і при цьому не забути про себе. І чому важливо знати міру у тривалості декретної відпустки.

Владислава Барзилович

Кандидат медичних наук, педіатр, аллерголог, Привітна клініка.
Владислава буде розповідати про найпоширеніші міфи про алергію у дітей у 21 столітті.

Олена Борисова

СЕО компанії GastroFamily (об’єднує більше 80 ресторанів у різних містах та країнах), мати п’ятьох дітей, жінка, яка не з чуток знає про те, як це – жити в балансі.
Олена розповість про те, як поєднувати бізнес та материнство без почуття провини, живучи в гармонії із собою та світом. Розкаже про те, як налагодити стосунки в сім’ї, де п’ятеро дітей різного віку: від немовляти до підлітка.

Іван Шкрібляк

Офтальмолог, менеджер з експертної підтримки компанії Alcon.
Іван буде розповідати про вплив електронних гаджетів на зорові функції дитини. На що важливо звернути увагу батькам.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян

Українська співачка і артистка\український виконавець, автор усіх своїх пісень.

Ця творча сімейна пара поділиться секретами, як виявити та розкрити талант дитини.


Рибка Олена

Лікар, член «Суспільства лікарів біорегуляційної медицини», мама 4-х дітей. «Особливості лікування і профілактики ГРВІ у вагітних жінок та малюків першого року життя».


Тема ЗДОРОВ´Я актуальна завжди. А сьогоднішня епідеміологічна ситуація ще більше змусила звернути увагу на здоров´я родини та власне. Наразі всі зосереджені на тому, щоб не захворіти, але треба також пам’ятати: якщо захворіли – не нашкодьте лікуванням!
Чи є якісь особливості при лікуванні жінок в один із найвідповідальніших етапів життя: період вагітності та годування груддю, першого року життя малюка? Які лікарські засоби безпечні для мами та малюка? Коли обов’язково треба звернутись до лікаря?Якщо можлива профілактика – то як це робити? Про це та багато корисного дізнаєтесь від лікаря, та досвідченої мами.

Анна Носач

Психолог, консультант з дитячої безпеки, засновниця проекту школи дитячої безпеки Life School
Безпека важлива всюди: вдома, на прогулянці та в інтернеті. Як виростити дитину, щоб вона сміливо, але при цьому обережно пізнавала світ?
Поговоримо про помилки у вихованні, які роблять дитину вразливою до небезпеки та ефективні прийоми для донесення дітям правил безпеки.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x