Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="254965"]
Материалы на украинском языке

Як мати рятувала чотирирічного сина від COVID-19

Old date:
Current date: 2022.08.14
New date: 2020.09.25
0
Коронавірус нещадний навіть до дітей. Люди, які зіткнулися з СOVID-19, діляться своїм досвідом в соцмережах. Так, нещодавно молода мама

Коронавірус нещадний навіть до дітей. Люди, які зіткнулися з СOVID-19, діляться своїм досвідом в соцмережах. Так, нещодавно молода мама розповіла про протікання недугу у своєї дитини. Найбільшою проблемою для жінки виявилася медична допомога. Педіатр буквально відмовлялася обстежити маленького пацієнта. В результаті у дитини розвинулися ускладнення. Читайте повну історію далі.

Джерело: Shutterstock

Свою історію Оксана Смола, мама чотирьохрічного хлопчика, який захворів на коронавірус, розповіла на сторінці у Facebook. Ми не змогли залишитися байдужими та віришили поділитися досвідом жінки.
Все почалося, коли у старшого сина Оксани піднялася температура та почав боліти живіт. Спочатку родина вважала, що він простудився після моря. Однак, коли свекор отримав позитивний результат тесту на СOVID-19, вирішили перевірити й сина.

«Температура трималася постійно десь 37,3-37,7. Збивати доводилося раз на добу «Панадолом». Думали, може, після моря. Пізніше ми зробили тест і дитині. Робили в п’ятницю після обіду, то результат отримали аж в понеділок після 19:00. Результат був позитивний».


Джерело: freepik

Звісно, мати ще до отримання результату зверталася за допомогою до педіатра, однак лікар відмовила у огляді через інфікаваного короною члена родини.

«Педіатр сказала, що якщо прийде до нас, то має піти на самоізоляцію на 2 тижні. Ми ж прийти в поліклініку не можемо, бо контактували з коронавірусним. Я вже й пропонувала вивести малого на вулицю і щоб вона його подивилася на лавочці. Відповідь: «Ні». На той момент у малого ще не було результату теста. Педіатр запропонувала «телефонний режим»».


Втім, телефонне лікування до добра не довело. Незабаром у хлопчика почали з’являтися більш серйозні симптоми. Далі приводимо слова Оксани:

Коронавирус новости

Джерело: facebook.com/people/Оксана-Смола/100001624393959

Коли на 5-й день дитині стало гірше — температуру збивали кожні 4 години, червоне горло, шия розпухла, ніби наклали лангету, дикі болі в животі, то подзвонила в нашу дитячу поліклініку. Сказали, що черговий лікар не може оглянути дитину в коронавірусом і нам іти до них не можна. Мовляв, вирішуйте зі своїм педіатром.

Відмовили і в приватній клініці Viva. Жоден педіатр не захотів ні прийти, ні прийняти. Запропонували прислати бригаду швидкої за 1900 грн. Вийшло замкнене коло: до нас не йдуть, а ми не маємо права вийти з дому, бо на самоізоляції. То щоб дитину послухали і оглянули, довелося дзвонити 103 і викликати ковідну бригаду.


Один із тих, хто приїхав, просив передати нашому педіатру, що вона — коза. Поки стан був більш-менш стабільний, то в лікарню не забрали. Ще день, і дитині вже важко ковтати, наліт на язиці, білі прищики, діарея…

Педіатр запропонувала здати кров. Через зв’язки родина провела необхідний аналіз. Результат виявився поганий, тому хлопчика забрали в інфекційку на Дегтярівській.

«Ще тиждень крапельниць, антибіотиків, а дитині лише 4,6. Здивувало, що у відділенні було все необхідне — нічого не потрібно було купувати. В нашій практиці таке вперше. Там лікарі сказали так: от і наслідки лікування по телефону…


Знаю, що в нашу поліклініку мами водять дітей із позитивним тестом… Мовляв, їм не лишили іншого вибору. Може, й так. Бо тут або ризикуєш здоров‘ям своєї дитини, або здоров’ям інших(((


Малого виписали вже без вірусу. Бережіться і не хворійте. Також дізналася, що після нашого випадку керівництво поліклініки прийняло рішення робити рентген та брати кров діткам із коронавірусом».


А що ви думаєте з цього приводу?Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x