Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="255994"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Встановлено, скільки триває імунний захист у людей, що перехворіли на COVID-19

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2020.10.12
0
У людей, що перехворіли на коронавірус виробляються антитіла, які захищають їх від повторного зараження і роблять безпечними для о

У людей, що перехворіли на коронавірус виробляються антитіла, які захищають їх від повторного зараження і роблять безпечними для оточуючих людей. Однак імунний захист триває не вічно. Фахівці встановили термін дії імунітету у тих, хто видужав.

Коронавирус и иммунитет

Джерело: freepik

Результатами своїх досліджень поділилися вчені з США та Канади, повідомляє Science Immunology. Вони з’ясували, скільки тримається імунітет у людей, що побороли вірус SARS-CoV-2. У відповідь на збудник хвороби COVID-19 організм виробляє білки, які нейтралізують інфекції. Термін захисту від повторного зараження залежить від наявності в крові антитіл тривалої дії IgG. Вони залишаються в організмі не менше трьох місяців після одужання від недуги з вираженими симптомами. До таких висновків фахівці прийшли в ході двох досліджень.
Перше випробування американські вчені проводили на зразках крові 343-х колишніх пацієнтів Массачусетської лікарні загального профілю. Більшість з них перенесли COVID-19 в середній і важкій формі. Тести тривали чотири місяці після прояву перших ознак зараження.

Коронавирус и грипп отличия

Джерело: freepik

Так, у хворих з тривалими симптомами (мінімум два тижні) рівень IgG залишався підвищеним навіть через чотири місяці. Відповідно, їх антитіла зберегли захисні властивості. Лише три людини за цей період втратили антитіла даного виду. «Це означає, що люди, найімовірніше, будуть захищені на цей період часу», — пояснив керівник першого дослідження, доктор Ришель Чарльз.


При цьому антитіла груп IgA та IgM, що відповідають за домен зв’язування рецептора шипового білка вірусу, вже через два з половиною місяці знижувалися до низьких рівнів.


Коронавирус антитела

Джерело: freepik

Друге випробування провели канадські дослідники. У ньому взяли участь 402 пацієнти з лікарні Святого Михайла в Торонто. Проаналізувавши зразки крові перехворілих на коронавірус людей автори встановили, що антитіла IgA та IgM зникають швидко, а ось тривалі IgG зберігаються понад три місяці, причому на високому рівні. Максимальний термін дії захисної реакції на ковід склав 115 днів.


Нагадаємо, в осінньо-зимовий період слід бути максимально уважним до свого здоров’я. Оскільки в цей час вирують гострі респіраторні хвороби, важливо стежити за своїм станом і при прояві будь-яких симптомів звертатися за консультацією до лікаря.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x