Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="251877"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Всесвітній тиждень грудного вигодовування — святкуємо онлайн!

Old date:
Current date: 2021.06.19
New date: 2020.08.01
0
У перший тиждень серпня ми разом з усім світом дякуємо природі та собі за можливість дати дітям найголовніше для їх здоров’я – гру

У перший тиждень серпня ми разом з усім світом дякуємо природі та собі за можливість дати дітям найголовніше для їх здоров’я – грудне молоко!

Грудне годування

Джерело: freepik

«Тиждень грудного вигодовування» 2020 починається 1 серпня, багато різних заходів можна буде відвідати онлайн! Не пропустіть!

Чому ця тема така гостра та актуальна? Тому що уся сучасна історія такого природного та простого процесу сповнена сперечань, міфів та спроб створити проблему на рівному місці. Зрозуміло, що за років СРСР, було дуже важливо, що мама якомога швидше повернулася до роботи, щоб дитина не відчувала того неймовірного, чарівного зв’язку з мамою, щоб потім такою дитиною було легше маніпулювати, примушуючи любити партію та Леніна більше за рідну мати, більше за себе самого. Але ж вже стільки років минуло!

Чому ж радянська риторика така життєздатна? Чому ще й досі ми маємо доводити комусь очевидні речі? І до речі – які саме речі «очевидні» щодо грудного вигодовування? Годування грудьми міцно пов’язує маму і малюка, дарує відчуття довіри і любові, розслаблення і відпочинок.

Ваше молоко унікальне — воно виробляється саме для вашого малюка, і це найцінніше, що ви можете подарувати крихітці, та найкраще, що можете зробити для її здоров’я. Чому ж воно таке ідеальне? Воно живе! Воно вміє «підлаштовуватися» під потреби дитини залежно від віку малюка та стану його здоров’я. Це неймовірно тонке налаштування!

Коли крихітка починає смоктати, відбувається «обмін інформацією» між її слиною і спеціальними, розташованими на ареолі рецепторами. Результат? Материнське молоко збагачується саме тими речовинами, які потрібні дитині.

Щоб грудного молока завжди було досить, важливо годувати частіше. Адже нове молоко виробляється, тільки коли груди звільняється від виробленого раніше. Це так звана схема «попит – пропозиція».

Всесвітній тиждень грудного вигодовування

При хорошому прикладанні мамі не боляче, а дитина активно висмоктує і ковтає молоко. Якщо молоко при годуванні ллється рікою, але вам боляче, якщо виникають тріщини сосків, — прикладання потрібно поліпшити. І навпаки, трапляється так — з грудьми все нормально, малюк годується за вимогою, але ковтає рідко і вагу набирає погано. Іноді в таких випадках думають, що справа в особливостях молока, воно «несмачне» або «неякісне», але насправді це питання неправильного прикладання.

Саме правильне прикладання — одна з основ успішного годування грудьми, вироблення молока залежить від якості прикладання.

  • При правильному прикладанні малюк щільно притиснутий підборіддям до маминих грудей, а носик може бути зовсім вільний або торкатися грудей самим кінчиком.
  • Якщо дитина уткнулася носиком в груди, мабуть, його головка спрямована не вгору, а вниз: так сосок може травмуватися рухами язичка при ссанні.
  • Посуньте малюка вниз так, щоб головка його у грудях піднялася вгору — тоді підборіддя уткнеться в груди, носик звільниться і сосок в роті теж займе правильне положення.
  • Якщо неприємні відчуття залишаються, не потрібно їх терпіти. Заберіть груди і дайте її заново.

Запорука успішного годування — не в грудях, а в голові. Важливо не стільки думати про можливості свого організму, скільки налаштовуватися на успіх і дізнаватися, що конкретно робити, щоб все складалося добре. І при цьому пам’ятати: ваш малюк унікальний, у нього свої особливості, і те, що у вашої мами або подруги було ось так, ще не означає, що у вас буде так само.

Значно більше інформації ви отримаєте на онлайн конференції Всесвітній тиждень грудного вигодовування! Завітайте!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: