Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="247378"]
Материалы на украинском языке

Все, що треба знати про багаторазові підгузки

0
Пройшли ті часи, коли ми насолоджувалися одноразовими речами, не піклуючись про довкілля та економічний бік питання. У сучасному ж

Пройшли ті часи, коли ми насолоджувалися одноразовими речами, не піклуючись про довкілля та економічний бік питання. У сучасному ж світі все більше людей віддають перевагу довговічним товарам, які можна використовувати багаторазово. У цій статті поговоримо про багаторазові підгузки: про те, як їх вибирати, на що звертати увагу, про вигоди і можливі недоліки.

багаторазові підгузки

Що це таке

Зазвичай багаторазові памперси складаються окремо з трусиків і змінного вкладиша. Обидві частини виконуються з тканини високої якості, тому прання ніяк їй не зашкодить. Крім того, прати можна за температури до 60 °С, адже сьогодні під час виготовлення таких трусиків використовуються не застарілі марлеві тканини, а високотехнологічний текстиль. Але це ще не все — матеріал, з якого шиються такі вироби, має мікроворсинки і мембрани, що дозволяє тканині дихати і одночасно не пропускати вологу назовні.

Також не слід хвилюватися про те, що трусики будуть нещільно прилягати до тіла малюка. Всі моделі регулюються «липучками» або кнопками. Причому не тільки на животику, а й на ніжках, що повністю позбавляє проблеми підбору потрібного розміру і протікання. Варто один раз відрегулювати підгузок, і ви зможете надягати його легко і швидко. Особливо це зручно, щоб не шукати терміново сповивальні столики.


Як застосовувати

Багато виробників випускають свою продукцію для новонароджених і для дітей старшого віку. Але досвідчені батьки рекомендують використовувати такі трусики для малюків від півроку, в періоди неспання. Наприклад, для активних ігор і щоденних прогулянок. Особливо ефективні вони для привчання до горщика. Адже багаторазові памперси не мають такої поглинаючої здатності, як одноразові, тому малюк може відчувати вологість і значить, процес не залишиться непоміченим, як це відбувається у випадку зі звичайними підгузками. А ось для сну найкраще вибирати памперси із сильнішим поглинанням, інакше дитина може спати неспокійно.

багаторазові підгузки

Джерело: shutterstock

Порада: дитяча присипка завжди повинна бути під рукою, якщо у вашого маляти дуже чутлива шкіра.

Оцінимо плюси

Отже, з перерахованих вище факторів стає зрозуміло, що багаторазові підгузки мають масу позитивних якостей. А саме:

  • гігієнічність;
  • гіпоалергенність;
  • відсутність попрілостей;
  • швидка абсорбція;
  • екологічна утилізація;
  • економія коштів;
  • допомога під час привчання до горщика.
багаторазові підгузки

Джерело: shutterstock

Можливі мінуси

З усіх однозначних переваг випливають і деякі недоліки. Наприклад, необхідність зміни вкладиша після кожного ходіння в туалет, а значить і часте їхнє прання. Але цей момент легко вирішити за допомогою додаткових внутрішніх вкладишів, які можна придбати окремо. Також такі трусики не підійдуть для тривалих прогулянок і сну.

Як би там не було, кожна сім’я повинна зробити свій власний вибір і вирішити, які вироби їм застосовувати комфортніше, або ж чергувати різні види продукції.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал





Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты