Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267212"]
Материалы на украинском языке

VR-вакцинація без сліз та стресу для дітей

Old date:
Current date: 2022.06.27
New date: 2021.07.02
0
Медична мережа «Добробут» першою в Україні запровадила новий підхід до стандартної процедури щеплення. Відтепер віртуальна систе

Медична мережа «Добробут» першою в Україні запровадила новий підхід до стандартної процедури щеплення. Відтепер віртуальна система «Вакциленд» перетворить щеплення на захопливу подорож до казкової планети.

VR-вакцинація без сліз та стресу для дітей
Медична мережа «Добробут» вперше запровадила унікальний підхід до стандартної процедури щеплення – VR-вакцинацію. Програмне забезпечення для VR-вакцинації створила креативна агенція фармацевтичного маркетингу INCHKIEV за підтримки Pfizer.

«Вакциленд» – це новий підхід до стандартної процедури щеплення, який прийнятний для всіх типів вакцинації. За допомогою шоломів віртуальної реальності звичайна вакцинація перетвориться для дитини на цікаву подорож до казкової планети.


Риков Олексій Аркадійович, керівник Медичного центру «Добробут»: «VR-технології відкривають унікальні можливості для модуляції болю, впливаючи на увагу, емоції, зір, пам’ять та слух. Вони діють як знеболення». 


Процедура відбувається у декілька кроків:


  1. Запрошуємо дитину до кабінету і розповідаємо про майбутню пригоду.
  2. Надягаємо на маленького пацієнта VR-шолом.
  3. Проводимо щеплення, поки дитина дивиться VR-мультфільм.
  4. Запитуємо дитину про віртуальну мандрівку.

Пристрій підійде дітям від 3-х років. Малюки, які вже користувалися цим гаджетом, знають, що буде круто і зовсім не боляче. Сам пристрій легкий та простий у користуванні, він створює повне відчуття реальності, містить 75 кадрів на хвилину з якісним зображенням 4К та має систему кругового огляду 360 градусів».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x