Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="255574"]
КАРАНТИН#коронавирус, Материалы на украинском языке

Вірусолог розповів, у кого може бути довічний захист від COVID-19

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2020.10.05
0
Наш організм при боротьбі з будь-якою інфекцією виробляє антитіла, здатні протистояти наступній атаці вірусу. Багато вчених давно

Наш організм при боротьбі з будь-якою інфекцією виробляє антитіла, здатні протистояти наступній атаці вірусу. Багато вчених давно вивчають імунітет до коронавірусу у пацієнтів, що перехворіли. Одні прийшли до висновку, що він триває кілька місяців, інші (на основі спостережень) не виключають можливість повторного зараження, а треті кажуть про довічний імунітет. Чи є ймовірність виробити захист до COVID-19 раз і назавжди? Про це в недавньому інтерв’ю розповів вірусолог Анатолій Альтштейн.

Коронавирус иммунитет

Джерело: freepik

У медичній спільноті з недавніх пір почали говорити про довічний імунітет до коронавірусу. Деякі вірусологи вважають, що подібний захист може сформуватися лише в разі, якщо заражена людина перехворіла у важкій формі. Однак вірогідних даних з цього приводу поки немає, пояснює фахівець.
«Буде потрібно час для вивчення цього питання. Інші коронавіруси можуть заразити людину повторно, але викликають відносно легкі захворювання», — зазначив Альтштейн.

Коронавирус и грипп отличия

Джерело: freepik

Його колега Вадим Покровський теж згоден з необхідністю вивчити питання. Точної відповіді з приводу довічного імунітету до COVID-19 вчені поки дати не можуть. За його словами, кажучи про імунітет, варто звертати увагу не тільки на вироблення антитіл. При легкому перебігу хвороби організм їх створює в меншій кількості, але зате включаються інші сильніші захисні функції від вірусів.


«Так, в легких існує природний захист від вірусу, наприклад клітини, які виділяють слиз і потім відхаркуються разом з вірусом. І цим пояснюється те, що люди старшого покоління переносять інфекцію гірше — вірус пробиває природний захист організму, який є у дітей і у молодих людей» — пояснив він.


Нагадаємо, ми намагаємося збирати інформацію з першоджерел і ділимося найактуальнішими порадами від реальних людей. Нещодавно ми писали, що робити при підозрах на коронавірус за порадами артдиректора Ірини Екран.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x