Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="227437"]
Материалы на украинском языке

Віри, Надії, Любові: що можна, що заборонено робити в цей день

Old date:
Current date: 2022.10.07
New date: 2021.09.30
0
День пам’яті юних великомучениць Віри, Надії, Любови та їхньої матері Софії православні християне відмічають молитвами, але народ

День пам’яті юних великомучениць Віри, Надії, Любови та їхньої матері Софії православні християне відмічають молитвами, але народні традиції не зовсім відповідають сутності цієї події.

Віри, Надії, Любові

Источник: instagram @vseikony

День сестер-великомучениць Віри, Надії та Любові відмічають щорічно 30 вересня, і в 2020 році це середа.

Що відмічають в день Віри, Надії та Любові

Церква каже, що трагічна історія трьох сестер та їхньої матері сталася ще в II столітті нашої ери. Молода вдова на ім’я Софія с трьома доньками жила в Римскій імперії, виховувала дівчат у дусі християнства, що дуже не подобалось імператору Адриану. Намагання змусити родину відмовитися від віри, навіть під тортурами, не призвели до успіху, і тоді дівчат стратили на очах у їх матері. На той момент Вірі було всього 12 років, Надії — 10, а наймолодшій Любові – 9. Мати поховала своїх дівчаток, а через три дні померла на їх могилі.

Вера, Надеждя, Любовь

Источник: instagram @l.veranadezhda

Що неможна робити в день Віри, Надії та Любові

  • В народі вважається, що в цей день жінкам неможна працювати, хоча церква цю заборону не підтримує.
  • Неможна в цей день одружуватися, а в церквах не хрестять малюків і не проводять вінчання.
  • Не варто в цей день влаштовувати вечірки, надто веселитися і розважатись – адже привід цього пам’ятного дня по суті сумний.
свеча церковь Віри, Надії, Любові

instagram @milawellness

Що можна і треба робити в день Віри, Надії та Любові

  • Цей день — іменини всіх дівчаток і жінок, яких назвали на честь святих. Тому їх треба привітати і святкувати, не зважаючі на сумну історію.
  • Віряне повинні в цей день згадати великомучениць і сходити до церкви, де проводять відповідні даті служби.
  • До церкви особливо важливо прийти жінкам. Заміжні дами в цей день ставлять 3 свічки — дві пред іконою Ісуса Христа. Третю свічку треба опівночі встромити в каравай і прочитати молитву про спокій.
  • В день пам’яті Віри, Надії та Любові важливо провести час з родиною, з дітьми, особливу увагу приділяючи дівчатам.
  • В народних традиціях свататися в день Віри, Надії і Любові. Вважається, що сім’я в цьому випадку буде міцна, а спільне життя щасливим.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Метки:
религия
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты