Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="257186"]
Материалы на украинском языке

Відповідальна краса: відомий бренд випустить багаторазову пляшку для шампуню

0
Компанія P&G Beauty оголошує про запуск в Європі першої алюмінієвої пляшки багаторазового використання, разом з такими брендами, як H

Компанія P&G Beauty оголошує про запуск в Європі першої алюмінієвої пляшки багаторазового використання, разом з такими брендами, як Head&Shoulders, Pantene, Herbal Essences та Aussie.

відомий бренд випустить багаторазову пляшку для шампуню

В рамках програми Відповідальна Краса 2010 компанія P&G Beauty Європа анонсувала запуск першої у сфері засобів для догляду за волоссям алюмінієвої пляшки багаторазового використання. Винахід дозволить мільйонам споживачів скоротити кількість вживаних упаковок, повторно використовувати їх та віддавати на переробку.

«Ми повинні кардинально змінити ситуацію з кризою пластикових відходів та не можемо гаяти часу, коли справа стосується захисту нашої планети. Наша інноваційна упаковка, яка має назву ‘good refill system’, дозволить нашим споживачам користуватись красивою алюмінієвою пляшкою, яку можна використовувати повторно, та пакетами-рефілами. Ми знаємо, що це лише початок. Ще так багато потрібно зробити»,


— зазначив Артур Літарович, старший віце-президент та генеральний директор напрямку по догляду за волоссям P&G Європа.

Компанія прагне до скорочення використання первинного пластику у шампунях та кондиціонерах на 50% до кінця 2021р. В рамках цієї глобальної ініціативи, вже наступного року провідні косметичні бренди, такі як Head & Shoulders, Pantene та Herbal Essences та Aussie, запустять систему багаторазового використання пляшки для шампуню.

Як скоротити використання первинного пластику

Завдяки новій пляшці, що на 100% складається з алюмінію, та пакетам-рефілам, що містять на 60% менше пластику, більш ніж 200 мільйонів споживачів Європи зможуть переробляти, скорочувати споживання та повторно використовувати продукцію. Разом з тим P&G визнає потребу у надгалузевому співробітництві і продовжує втілювати свій намір працювати в інтересах сфери косметології.

На бізнес-саміті Reuters, що відбувся 22 жовтня, до інтерактивної дискусії провідних спеціалістів компанії P&G приєднались засновник та керівник TerraCycle, Том Сакі, керівник програми пластикових відходів WWF Ерін Сімон, та активіст із захисту клімату Кловер Хоган.

Багаторазова пляшка для шампуню

«Я давно вірю в те, що використання рефілів – важлива частина майбутнього екологічних упаковок, а інновація, представлена сьогодні P&G Beauty – це позитивний крок у правильному напрямку для мільйонів споживачів продукції Head & Shoulders, Pantene, Herbal Essences.

Звичайно, ще багато потрібно зробити, але приємно бачити, що такі великі компанії як P&G Beauty сприймають серйозно це питання та користуються своїми масштабами для швидкого та відчутного впровадження змін»,

— зауважив  Том Сакі.

А що ви думаєте про новинку бренду?


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Метки:
шампунь
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты