Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269125"]
Материалы на украинском языке

Ви годуєте грудьми? Спробуйте НОВИЙ Purelan™

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.23
0
При грудному вигодовуванні ви можете відчувати біль у сосках  через часте смоктання, слину та, в більшості випадків, неправильне з

При грудному вигодовуванні ви можете відчувати біль у сосках  через часте смоктання, слину та, в більшості випадків, неправильне закріплення. Якщо у вас такий дискомфорт, вам може здатися, що вам потрібно більше часу між годуваннями, щоб ваша шкіра нормалізувалась.

Джерело: Shutterstock

Medela розробила Purelan™, щоб надати вам швидке, ефективне полегшення, яке вам потрібно. І наша чиста натуральна формула означає, що немає необхідності видаляти її перед годуванням.

 • Швидке полегшення болю в сосках та сухості шкіри.
 • Purelan™ призначений для підтримки мам, які годують груддю,  для полегшення болю та захисту вашої шкіри, тому що нічого не має вам заважати, щоб дати дитині  найкращий старт у житті.
 • Використовуйте Purelan™ під час кожного годування, щоб зволожити та захистити соски.
 • Глибоко зволожуючий ефект ланоліну також чудово підходить для потрісканих губ та сухої шкіри — підходить для дорослих та дітей.

Чому ланолін?

Ланолін — глибоко зволожуюча природна речовина, що міститься в овечій вовні. Цей потужний інгредієнт заспокоює завдяки своїм пом’якшувальним та зволожуючим властивостям.


 • На 100% складається з ультрачистого натурального медичного ланоліну.
 • Ланолін проходить очистку високого ступеня і тестується відповідно до найсуворіших галузевих стандартів безпеки Європейської фармакопеї та Фармакопеї США.

Про Пурелан™

Purelan™ — це однокомпонентний, 100% натуральний крем  із ланоліну, розроблений для полегшення болю в сосках та сухості шкіри. Виготовлений з надчистого медичного ланоліну, Purelan™ є високоефективним та безпечним для годуючих мам та немовлят — без необхідності видаляти його перед годуванням. Purelan™ дерматологічно випробуваний, гіпоалергенний та підходить для чутливої шкіри.

Як це працює

 • Насичена текстура Purelan™ створює захисний шар на поверхні шкіри і зволожує шкіру зсередини — знімаючи хворобливість сосків, поки шкіра заживає природним шляхом.
 • Purelan™ створює шар на поверхні шкіри для захисту від зовнішніх факторів.
 • Оскільки Purelan™ глибоко поглинається шкірою, він імітує природну здатність шкіри накопичувати вологу і може вмістити більше.
 • Швидке полегшення болю в сосках і сухості шкіри. Відкрийте для себе насичену текстуру Purelan™ сьогодні.
 • Доступний в упаковці 37г та 7г.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты